1
Afișez toate cele 13 rezultate
Cutii fursecuri cf1 23×23 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,40 lei Fără TVA
SKU:
22055
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB+NEGRU |
| Dimensiuni | 230X230MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | FURSECURI |
| Tip produs | CUTIE FURESCURI |
Cutii fursecuri cf2 26×26 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,70 lei Fără TVA
SKU:
22056
Cutii fursecuri cf3 25×34 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
46,75 lei Fără TVA
SKU:
22363
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB+NEGRU |
| Dimensiuni | 250X340MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | FURSECURI |
| Tip produs | CUTIE FURSECURI |
Cutii tort aurii 12x12x12.5 25 set – Cutii Tort Aurii 25 Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,60 lei Fără TVA
SKU:
22039
Cutii tort aurii 12x18x12.5 25 set – Cutii Tort Aurii Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,60 lei
SKU:
22040
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | AURIE |
| Dimensiuni | 120X180X125MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort aurii 17x17x12.5 25 set – Cutii Tort Aurii 25 Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,60 lei Fără TVA
SKU:
22041
Cutii tort ct 1 2 urban 20x20x12.5cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,10 lei Fără TVA
SKU:
23765
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB + NEGRU |
| Dimensiuni | 200X200X125MM |
| Material | CARTON |
| Capacitate | 1KG |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CT1/2 |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort ct1 urban 25x25x13cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
56,65 lei Fără TVA
SKU:
23768
Cutii tort ct2 urban 28x28x13cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
62,70 lei Fără TVA
SKU:
23770
Cutii tort ct3 urban 26×34.6x14cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,20 lei Fără TVA
SKU:
23771
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB + NEGRU |
| Dimensiuni | 260X346X140MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Capacitate | 4KG |
| Bax | 1 |
| Promoții | |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CT3 |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort ct4 urban 30x30x13cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
71,00 lei Fără TVA
SKU:
23769
Cutii tort ct5 urban 30x40x14cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,05 lei Fără TVA
SKU:
23787
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB + NEGRU |
| Dimensiuni | 300X400X140MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Capacitate | 5KG |
| Bax | 1 |
| Promoții | |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CT5 |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort ct9 urban 33x33x16cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,05 lei Fără TVA
SKU:
23788







