Afișez 1 - 24 din 61 de rezultate
CUTII AUTOFORMARE CU DISPLAY 100 SET NATUR 340X320X70 MM – Cutii Autoformare Cu Display Natur 100 SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
347,60 lei Fără TVA
SKU:
AT1915-1
CUTII AUTOFORMARE CU DISPLAY 100 SET ALB 340x320x70 MM – Cutii Autoformare Cu Display Alb 100 SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
385,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1936-1
Cutie autoformare cu display 100 buc set alb 100x100x30 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,00 lei Fără TVA
SKU:
AT033996
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 69 × 23 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 100x100x30 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set alb 155x155x35 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
124,30 lei Fără TVA
SKU:
AT033993
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 60 × 44 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 155x155x35 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set alb 170x170x40 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,90 lei Fără TVA
SKU:
AT033992
| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 67 × 50 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 170x170x40 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set alb 180x180x80 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
204,60 lei Fără TVA
SKU:
AT033989
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 51 × 60 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 180x180x80 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set alb 250x350x70 mm – Cutii Autoformare Cu Display Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
386,10 lei Fără TVA
SKU:
AT033999
| Greutate | 18,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 59 × 95 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 250x350x70 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie autoformare cu display 100 buc set alb 350x170x70 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
305,80 lei Fără TVA
SKU:
AT033988
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 56 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 350x170x70 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set alb 80x80x30 mm – Cutii Prajituri Cu Display Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,60 lei Fără TVA
SKU:
AT033998
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58 × 27 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 80x80x30 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 100x100x30 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,40 lei Fără TVA
SKU:
AT033995
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 69 × 23 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 100x100x30 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 155x155x35 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,20 lei Fără TVA
SKU:
AT033994
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 60 × 44 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 155x155x35 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 170x170x40 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
117,70 lei Fără TVA
SKU:
AT033991
| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 67 × 50 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 170x170x40 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 180x180x80 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
183,70 lei Fără TVA
SKU:
AT033990
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 51 × 60 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 180x180x80 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 250x350x70 mm – Cutie Autoformare Cu Display Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
348,70 lei Fără TVA
SKU:
AT10999
| Greutate | 20,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 59 × 95 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 250x350x70 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 260X180X50 mm – Cutii Autoformare Cu Display Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
SKU:
AT002121
| Greutate | 12,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 64 × 61 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 260X180X50 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 350x170x70 mm – Cutii Autoformare Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
276,10 lei Fără TVA
SKU:
AT033987
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 56 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 350x170x70 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare cu display 100 buc set natur 80x80x30 mm – Cutii Autoformare Naturale
Evaluat la 0 din 5
În stoc
46,20 lei Fără TVA
SKU:
AT033997
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58 × 27 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 80x80x30 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie display 100 buc/set alb 175x220x115
Evaluat la 0 din 5
În stoc
256,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1716
Cutie display 100 buc/set natur 175x220x115
Evaluat la 0 din 5
În stoc
231,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1709
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set alb 270X180X100 mm – Cutii Display Alb Detasabile
Evaluat la 0 din 5
În stoc
357,50 lei Fără TVA
SKU:
AT560121321
| Greutate | 15,53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58,5 × 40 × 30 cm |
| Dimensiuni | 270X180X100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set alb 280x180x150 mm – Cutie Display Cu Capac Detasabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
559,90 lei Fără TVA
SKU:
AT56012132
| Greutate | 15,53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92 × 51 × 30 cm |
| Dimensiuni | 280x180x150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set natur 270X180X100mm – Cutii Display Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
331,10 lei Fără TVA
SKU:
AT032541
| Greutate | 15,72 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58,5 × 40 × 30 cm |
| Dimensiuni | 270X180X100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set natur 280x180x150mm – Cutie Display Cu Capac Detasabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
503,80 lei Fără TVA
SKU:
AT03254
| Greutate | 15,72 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92 × 51 × 30 cm |
| Dimensiuni | 280x180x150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu display cu perfor 100 buc set alb 150x210x105 mm – Cutii Cu Display Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
211,20 lei Fără TVA
SKU:
AT563203
| Greutate | 10,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 42 × 37 × 15 cm |
| Dimensiuni | 150x210x105 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |







