Afișez toate cele 4 rezultate
Faras – Faras Din Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,30 lei Fără TVA
SKU:
21781
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | FARAS |
Faras cu coada – Faras Plastic Cu Coada
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,90 lei Fără TVA
SKU:
21943
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | PLASTIC CU COADA DIN METAL |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU COADA |
| Tip produs | FARAS |
Faras cu lamela de cauciuc – Faras Cu Lamela De Cauciuc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,85 lei Fără TVA
SKU:
21780
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU LAMELA DE CAUCIUC |
| Tip produs | FARAS |
Set matura faras cu coada italia – Set Matură Și Faras
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,40 lei Fără TVA
SKU:
21762







