Afișez 1 - 24 din 42 de rezultate
Hygiea STRIKE 2 5 Kg – Degresant profesional universal
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,00 lei
SKU:
BTE-2068
Asv det pardoseli asevi green 1l – Detergent Pardoseli Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
21110
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRUCTAT INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det pardoseli asevi green 5l – Detergent Pardoseli Verde 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,28 lei Fără TVA
SKU:
21155
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRUCTAT INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det pardoseli asevi mio 5l – Detergent Pardoseli Fructat 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,28 lei Fără TVA
SKU:
21154
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRUCTAT INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det pardoseli asevi portocala 5l – Detergent Pardoseli Portocală
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,28 lei Fără TVA
SKU:
21173
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | PORTOCALA INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det pardoseli migei lavanda 5l – Detergent Pardoseli Lavandă 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,78 lei Fără TVA
SKU:
31974
Asv det pardoseli migei trandafir 5l – Detergent Pardoseli Trandafir 5l
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,78 lei Fără TVA
SKU:
31973
Bozo extra gresie si faianta 1kg – Detergent Pardoseala Floral 1kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21061
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | LICHID |
| Durată efect | PESTE 24 ORE. |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FLORAL |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | DILUTII DE 100-300ML LA 5 L DE APA, NU NECESITA CLATIRE. SE POATE FOLOSI SI IN MASINI PROFESIONALE DE CURATAT. |
Bozo lemn parchet extra 5kg – Detergent Pardoseli Exotic 5kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21049
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Durată efect | PESTE 24 ORE. |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | EXOTIC CU ACCENTE DE COCOS |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | DILUTII DE 100-300ML LA 5 L DE APA, IN FUNCTIE DE GRADUL DE MURDARIE |
Bozo pardoseli extra bouchet 5kg – Detergent Pardoseli Floral 5kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21048
Bozo pardoseli extra bubblegum 5kg – Detergent Pardoseli Bubblegum
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21059
Ceara pardoseli ASEVI 1L – Ceara Pardoseli Eficienta
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
AT9801
Dermo star gres pino 5l – Detergent Pardoseli Lichid Pin
Evaluat la 0 din 5
În stoc
99,75 lei Fără TVA
SKU:
22646
Dermo star pink 1l – Detergent Pardoseli Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,05 lei Fără TVA
SKU:
22603
Dermo star pink 5l – Detergent Universal Lichid Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,00 lei Fără TVA
SKU:
22604
Detergent amoniac universal lavanda 1.5l – Detergent Universal Lavandă Amoniac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
24405
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | LAVANDA |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent amoniac universal parfumat 1.5l – Detergent Amoniac Parfumat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
23092
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent amoniac universal talc 1.5l – Detergent Amoniac Parfum Talc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
24404
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | TALC |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent pardoseli asevi CIAN 1 L – Detergent Pardoseli Asevi 1L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
AT1212
Detergent pardoseli asevi MIO 1 L – Detergent Pardoseli Industrial 1L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
AT1223
Detergent pardoseli asevi PH NEUTRU 1L – Detergent Pardoseli PH Neutru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
AT5996
Detergent pardoseli asevi PORTOCALA 1L – Detergent Pardoseli Portocalie 1L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
AT1220







