Afișez 1 - 24 din 48 de rezultate
Cutii cu display 100 buc set alb 300x130X150 mm – Cutii Display Alb 100 BUC 150 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,70 lei Fără TVA
SKU:
AT56012131
| Greutate | 8,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 27,5 × 46 × 15 cm |
| Dimensiuni | 300X130X150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutii cu display 100 buc set alb 380x100x100 mm – Cutii Display Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,50 lei Fără TVA
SKU:
AT560101
| Greutate | 8,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 103 × 15 cm |
| Dimensiuni | 380x100x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu display 100 buc set alb 380x130x150 mm – Cutii Display Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
211,20 lei Fără TVA
SKU:
AT560121312
| Greutate | 8,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 26 × 109 × 15 cm |
| Dimensiuni | 380x130x150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu display 100 buc set natur 300x130x150 mm – Cutii Display Natur 100 Buc 150 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
176,00 lei Fără TVA
SKU:
AT0021231
Cutii cu display 100 buc set natur 380x100x100 mm – Cutii Display Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
154,00 lei Fără TVA
SKU:
AT002123182
Cutii cu display 100 buc set natur 380x130x150 mm – Cutii Display Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
190,30 lei Fără TVA
SKU:
AT00212318
Tavita carton 100 buc set alb 305x430x150mm – Tavita Carton Alb 100 Buc 150mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
455,40 lei Fără TVA
SKU:
AT0042
| Greutate | 19,29 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92,5 × 63 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 305x430x150 |
| Material | Microondule albit interior+exterior TAFTA/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita carton 100 buc set natur 305x430x150mm – Tavita Carton Natur 100 Buc 150mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
411,40 lei Fără TVA
SKU:
AT0043
| Greutate | 19,52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92,5 × 63 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 305x430x150 |
| Material | Microondule albit interior+exterior TAFTA/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita carton tip display 100 buc set alb 190x141x200 mm – Tavita Carton Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
287,10 lei Fără TVA
SKU:
AT563201
| Greutate | 12,31 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 52 × 37 × 15 cm |
| Dimensiuni | 190x141x200 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita carton tip display 100 buc set natur 190x141x200 mm – Tavita Carton Display Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
259,60 lei Fără TVA
SKU:
AT042123
Tavita cu preformare 100 buc set alb 174x174x100 mm – Tavita Preformare Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
143,00 lei Fără TVA
SKU:
AT000214
| Greutate | 5,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 24 × 37,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 174x174x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set alb 217x130x90 mm – Tavita Preformare Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT003325
| Greutate | 5,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 37,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 217x130x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set alb 227x113x90 mm – Tavita Carton Preformata 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT00124
| Greutate | 4,87 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 36,75 × 15 cm |
| Dimensiuni | 227x113x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set alb 235x141x90 – Tavita Carton Preformata 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
124,30 lei Fără TVA
SKU:
AT566590-1
| Greutate | 5,63 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 40,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 235x141x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set natur 217x130x90 mm – Tavita Preformare Naturala 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
111,10 lei Fără TVA
SKU:
AT0023325
| Greutate | 5,28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 37,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 217x130x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set natur 227x113x90 mm – Tavita Carton Preformare Naturala
Evaluat la 0 din 5
În stoc
111,10 lei Fără TVA
SKU:
AT00121
| Greutate | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 36,75 × 15 cm |
| Dimensiuni | 227x113x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set natur 235x141x90 mm – Tavita Preformare Naturala 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,20 lei Fără TVA
SKU:
AT002333-1
| Greutate | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 40,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 235x141x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 205X105X105 mm – Tavita Display Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT5601212
| Greutate | 3,84 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 28 × 15 cm |
| Dimensiuni | 205X105X105 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 250x170x175 mm – Tavita Carton Display Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
244,20 lei Fără TVA
SKU:
AT5601211
| Greutate | 3,08 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 31 × 15 × 15 cm |
| Dimensiuni | 250x170x175 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 260X175X175 mm – Tavita Carton Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
273,90 lei Fără TVA
SKU:
AT5601212-2
| Greutate | 10,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32,5 × 47 × 15 cm |
| Dimensiuni | 260X175X175 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 300x100x100 mm – Tavita Display Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
140,80 lei Fără TVA
SKU:
AT56012136
| Greutate | 5,69 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 43 × 15 cm |
| Dimensiuni | 300x100x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 500x350x200 mm – Tavita Display Albă 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
559,90 lei Fără TVA
SKU:
AT566590
| Greutate | 23,48 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 82,5 × 43 × 15 cm |
| Dimensiuni | 500x350x200 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set natur 205X105X105 mm – Tavita Display Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,20 lei Fără TVA
SKU:
AT00212
Tavita tip display 100 buc set natur 250x170x175 mm – Tavita Display Naturala 250×170
Evaluat la 0 din 5
În stoc
220,00 lei Fără TVA
SKU:
AT002221







