24
„Brait wc rezerva pin 40g – Rezerva Odorizant Wc Pin” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 1 - 24 din 29 de rezultate
Axion pasta vase 400gr. aloe – Detergent Vase Aloe 400gr
Evaluat la 0 din 5
În stoc
SKU:
21209
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Formă | PASTA SOLIDA |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | ALOE |
| Tip produs | DETERGENT VASE |
Brait wc blister floral 40g – Odorizant Wc Floral 40g
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,20 lei Fără TVA
SKU:
24432
Brait wc blister lemon 40g – Odorizant Wc Lămâie Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,20 lei Fără TVA
SKU:
24433
Brait wc blister ocean 40g – Odorizant Wc Parfum Ocean
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,20 lei Fără TVA
SKU:
24434
Brait wc blister pin 40g – Odorizant Toaletă Blister 40g
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,20 lei Fără TVA
SKU:
24435
Brait wc rezerva floral 40g – Odorizant Floral Toaletă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2,63 lei Fără TVA
SKU:
24436
Brait wc rezerva lemon 40g – Odorizant Wc Lămâie 40g
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2,63 lei Fără TVA
SKU:
24437
Brait wc rezerva ocean 40g – Odorizant Toaletă Ocean
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2,63 lei Fără TVA
SKU:
24439
Brait wc rezerva pin 40g – Rezerva Odorizant Wc Pin
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2,63 lei Fără TVA
SKU:
24438
Coada telescopica rosie mica 150cm – Coada Telescopică Mică
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,70 lei Fără TVA
SKU:
27566
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 1,5 cm |
| Material | METAL |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | TELESCOPICA |
| Tip produs | COADA |
Faras cu coada – Faras Plastic Cu Coada
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,90 lei Fără TVA
SKU:
21943
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | PLASTIC CU COADA DIN METAL |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU COADA |
| Tip produs | FARAS |
Faras cu lamela de cauciuc – Faras Cu Lamela De Cauciuc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,85 lei Fără TVA
SKU:
21780
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU LAMELA DE CAUCIUC |
| Tip produs | FARAS |
Hartie pt. copt 6m cutie rotochef – Hartie De Copt 6m
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,60 lei Fără TVA
SKU:
22134
Hig perfex 2str alba 4 set – Hârtie Igienică Albă 4 Seturi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,30 lei Fără TVA
SKU:
22139
Insecticid killtox 400ml 100ml – Insecticid Lichid Eficient
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,60 lei Fără TVA
SKU:
22345
Mop microfibra balerina – Mop Microfibra Balerina
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,50 lei Fără TVA
SKU:
22242
Paie pla cu lingurita negre 2106mm 250 set – Paie Negre Cu Lingurita
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,45 lei Fără TVA
SKU:
23247
Prosop el capitan 2str 2 set 55foi – Prosop De Bucătărie 55 Foi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,40 lei Fără TVA
SKU:
22312
Prosop perfex boni 2 set – Prosop Pliat Alb 2 Seturi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,40 lei Fără TVA
SKU:
21867
Rpp hig jumbo amb. indiv. 2str 50m papely alb 24 buc bax – Hârtie Igienică Jumbo Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,00 lei Fără TVA
SKU:
23025
Rpp hig jumbo amb. indiv. 2str 50m papely roz 24 buc bax – Servetele Roz Ambalate Individual
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,85 lei Fără TVA
SKU:
23026