Afișez toate cele 4 rezultate
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET ALB 240x200x160 MM – Cutii Clasice Alb 240×200
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT199817
| Greutate | 12,71 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 75,5 × 46 × 25 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 240x200x160 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET NATUR 240x200x160 MM – Cutii Transport Carton
Evaluat la 0 din 5
În stoc
111,10 lei Fără TVA
SKU:
AT195012
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET ALB 240X200X160 MM – Cutii Clasice Albe 50 BUC 160 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
191,40 lei Fără TVA
SKU:
AT201814
| Greutate | 20,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 75,5 × 46 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 240x200x160 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 240X200X160 MM – Cutii Clasice Naturale 50 BUC 160 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,20 lei Fără TVA
SKU:
AT19632
| Greutate | 20,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 75,5 × 62 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 240x200x160 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |







