Afișez toate cele 4 rezultate
Cutii clasice CO3 bax 50 buc set alb 260x180x300 – Cutii Clasice Albe 50 BUC AT7586492
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
215,60 lei Fără TVA
SKU:
AT7586492
| Greutate | 9,86 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 55 × 49 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 260x180x300 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 50 buc set natur 260x180x300 – Cutii Clasice Naturale 50 BUC AT25785692
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,70 lei Fără TVA
SKU:
AT25785692
| Greutate | 9,85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 55 × 49 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Dimensiuni | 260x180x300 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET ALB 260x180x300 mm – Cutii Clasice Albe 50 BUC 300 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
333,30 lei Fără TVA
SKU:
AT165699
| Greutate | 15,71 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 55 × 49 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 260x180x300 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 260x180x300 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 260×180
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,40 lei Fără TVA
SKU:
AT510023688
| Greutate | 15,71 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 55 × 49 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 260x180x300 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |







