„Cutie meniu CO5 100 buc set natur 150x95x45 mm – Cutii Meniu Natur 150×95” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 217 - 231 din 231 de rezultate
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set alb 155x115x115 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
441,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27534
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set alb 160x120x110 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
306,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27541
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set alb 230x105x105 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27526
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set alb 235x88x88 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
308,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27547
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set natur 155x115x115 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
397,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27532
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set natur 160x120x110 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
275,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27543
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set natur 230x105x105 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
369,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27519
Cutie autoformare CO5, 100 buc/set natur 235x88x88 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
277,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27545
Cutie autoformare cu perfor 100 buc/set alb 350x80x80
Evaluat la 0 din 5
În stoc
128,00 lei Fără TVA
SKU:
AT10357
| Greutate | 7,28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 53 × 41,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 350x80x80 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie autoformare cu perfor 100 buc/set natur 350x80x80
Evaluat la 0 din 5
În stoc
116,00 lei Fără TVA
SKU:
AT10359
| Greutate | 7,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 53 × 41,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 350x80x80 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie autoformare natur 460x410x120 mm 100 buc set – Cutii Autoformare Natur 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
654,50 lei Fără TVA
SKU:
AT101213456
| Greutate | 59 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 120 × 105 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 460x410x120 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie autoformare tip servieta 50 buc set alb 450x420x120mm – Cutie Autoformare Albă 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
515,90 lei Fără TVA
SKU:
AT105654-1
| Greutate | 28,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 102 × 167 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 450x420x120 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutie autoformare tip servieta 50 buc set natur 450x420x120 mm – Cutie Autoformare Natur 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
464,20 lei Fără TVA
SKU:
AT10547-1-1
| Greutate | 28,41 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 102 × 167 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 450x420x120 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutie meniu CO5 100 buc set natur 150x95x45 mm – Cutii Meniu Natur 150×95
Evaluat la 3.00 din 5
În stoc
225,50 lei Fără TVA
SKU:
AT445566
Cutie meniu CO5 alb 150x95x45 100buc set – Cutii Meniu Alb 100 Bucati
Evaluat la 0 din 5
În stoc
249,70 lei Fără TVA
SKU:
AT27534-1