Afișez 25 - 48 din 61 de rezultate
Cutii cu display cu perfor 100 buc set natur 150X210X105 mm – Cutii Display Natur 100 Buc 105 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
190,30 lei Fără TVA
SKU:
AT0421232
Cutii cu preformare 100 buc set alb 100x90x100 – Cutii Preformare Alb 100 BUC AT9869520-1-1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,60 lei Fără TVA
SKU:
AT9869520-1-1
| Greutate | 4,39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 30,5 × 22 × 15 cm |
| Dimensiuni | 100x90x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare 100 buc set alb 215x100x325 – Cutii Preformare Alb 215×100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
216,70 lei Fără TVA
SKU:
AT9869520-1
| Greutate | 11,59 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 52,5 × 34,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 215x100x325 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare 100 buc set alb 85x200x170 – Cutii Preformare Alb 100 Buc AT9869520-1-2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
188,10 lei Fără TVA
SKU:
AT9869520-1-2
| Greutate | 9,67 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 47,5 × 31 × 15 cm |
| Dimensiuni | 85x200x170 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare 100 buc set natur 100x90x100 – Cutii Preformare Natur 100 Buc AT12159120-1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,70 lei Fără TVA
SKU:
AT12159120-1
| Greutate | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 30,5 × 22 × 15 cm |
| Dimensiuni | 100x90x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare 100 buc set natur 215x100x325 – Cutii Preformare Natur 100 Buc AT12159120
Evaluat la 0 din 5
În stoc
195,80 lei Fără TVA
SKU:
AT12159120
| Greutate | 12,14 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 52,5 × 34,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 215x100x325 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare 100 buc set natur 85x200x170 – Cutii Preformare Natur 100 Buc AT8562001
Evaluat la 0 din 5
În stoc
169,40 lei Fără TVA
SKU:
AT8562001
| Greutate | 9,79 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 47,5 × 31 × 15 cm |
| Dimensiuni | 85x200x170 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare cu display 100 buc set alb 110X95X100 – Cutii Preformare Cu Display Alb AT124563
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,60 lei Fără TVA
SKU:
AT124563
| Greutate | 4,98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32 × 23,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 110x95x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare cu display 100 buc set alb 254x59x188 – Cutii Preformare Cu Display AT560120
Evaluat la 0 din 5
În stoc
162,80 lei Fără TVA
SKU:
AT560120
| Greutate | 7,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 31,5 × 35,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 254x59x188 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutii cu preformare cu display 100 buc set alb 80x65x220 mm – Cutii Preformare Cu Display Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
108,90 lei Fără TVA
SKU:
AT560121
| Greutate | 4,16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 37 × 34 × 15 cm |
| Dimensiuni | 80x65x220 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare cu display 100 buc set natur 110x95x100 – Cutii Preformare Naturale Cu Display
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,70 lei Fără TVA
SKU:
AT1236548
| Greutate | 5,04 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32 × 23,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Dimensiuni | 110x95x100 |
Cutii cu preformare cu display 100 buc set natur 254x59x188 – Cutii Preformare Cu Display AT0022
Evaluat la 0 din 5
În stoc
146,30 lei Fără TVA
SKU:
AT0022
| Greutate | 7,49 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 31,5 × 35,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 254x59x188 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
CUTII DISPLAY CO3 50 BUC SET NATUR 318x207x275 – Cutii Display Naturale 50 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
215,60 lei Fără TVA
SKU:
AT114455
CUTII DISPLAY CO3 50 BUC/SET ALB 240x148x199
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11458
CUTII DISPLAY CO3 50 BUC/SET ALB 288x183x246
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11481
CUTII DISPLAY CO3 50 BUC/SET ALB 318x207x275
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11496
CUTII DISPLAY CO3 50 BUC/SET NATUR 288x183x246
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11497
CUTII DISPLAY CO3 50BUC/SET NATUR 240x148x199
Evaluat la 0 din 5
În stoc
131,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11463
CUTII DISPLAY CU CAPAC PENTRU SACI MENAJ CO3 50 BUC/SET ALB 380x145x180
Evaluat la 0 din 5
În stoc
262,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11464
| Greutate | 14 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32 × 114 × 25 cm |
| Activitate | CUTII DISPLAY, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x145x180 |
| Material | Capac- microondule albit exterior cu natur interior TAFT/E, Cutie CO3/B alb exterior cu natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTIE CU DISPLAY, CUTII TRANSPORT |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII DISPLAY CU CAPAC PENTRU SACI MENAJ CO3 50 BUC/SET ALB 380x175x180
Evaluat la 0 din 5
În stoc
261,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11498
| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32 × 118 × 50 cm |
| Activitate | CUTII DISPLAY, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x175x180 |
| Material | Capac- microondule albit exterior cu natur interior TAFT/E, Cutie CO3/B alb exterior cu natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTIE CU DISPLAY, CUTII TRANSPORT |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII DISPLAY CU CAPAC PENTRU SACI MENAJ CO3 50 BUC/SET ALB 380x200x230
Evaluat la 0 din 5
În stoc
411,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11499
| Greutate | 19,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 39 × 123 × 25 cm |
| Activitate | CUTII DISPLAY, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x200x230 |
| Material | Capac- microondule albit exterior cu natur interior TAFT/E, Cutie CO3/B alb exterior cu natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTIE CU DISPLAY, CUTII TRANSPORT |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII DISPLAY CU CAPAC PENTRU SACI MENAJ CO3 50 BUC/SET ALB 380x295x190
Evaluat la 0 din 5
În stoc
442,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11500
| Greutate | 19,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 40 × 142 × 25 cm |
| Activitate | CUTII DISPLAY, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x295x190 |
| Material | Capac- microondule albit exterior cu natur interior TAFT/E, Cutie CO3/B alb exterior cu natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTIE CU DISPLAY, CUTII TRANSPORT |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII DISPLAY CU CAPAC PENTRU SACI MENAJ CO3 50 BUC/SET NATUR 380x145x180
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11480
| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32 × 114 × 50 cm |
| Activitate | CUTII DISPLAY, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x145x180 |
| Material | Capac- microondule natur exterior cu natur interior TFT/E, Cutie -CO3/B natur exterior cu natur interior TFT/B |
| Tip produs | CUTIE CU DISPLAY, CUTII TRANSPORT |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII DISPLAY CU CAPAC PENTRU SACI MENAJ CO3 50 BUC/SET NATUR 380x175x180
Evaluat la 0 din 5
În stoc
235,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11501
| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32 × 118 × 50 cm |
| Activitate | CUTII DISPLAY, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x175x180 |
| Material | Capac- microondule natur exterior cu natur interior TFT/E, Cutie -CO3/B natur exterior cu natur interior TFT/B |
| Tip produs | CUTIE CU DISPLAY, CUTII TRANSPORT |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |







