Afișez 265 - 288 din 504 rezultate
Cutie autoformare natur 500X335X150 mm – Cutie Autoformare Natur 500×335
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
5,40 lei Fără TVA
SKU:
AT45223
| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 115 × 115 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 500X335X150 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 1 |
Cutie autoformare natur 700x500x20 mm CO5 – Cutie Autoformare Natur 700×500
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
7,37 lei Fără TVA
SKU:
AT101025
| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 123 × 78,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 700x500x20 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 1 |
Cutie autoformare tip servieta 50 buc set alb 450x420x120mm – Cutie Autoformare Albă 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
515,90 lei Fără TVA
SKU:
AT105654-1
| Greutate | 28,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 102 × 167 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 450x420x120 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutie autoformare tip servieta 50 buc set natur 450x420x120 mm – Cutie Autoformare Natur 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
464,20 lei Fără TVA
SKU:
AT10547-1-1
| Greutate | 28,41 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 102 × 167 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 450x420x120 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutie cadou 3 sticle vin cu maner 235x75x335 mm 50 buc set alb – Cutie Cadou Vin Cu Mâner
Evaluat la 0 din 5
În stoc
131,00 lei Fără TVA
SKU:
AT550231-2
Cutie cadou 3 sticle vin cu maner 235x75x335 mm 50 buc set natur – Cutie Cadou Vin Cu Mâner
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,90 lei Fără TVA
SKU:
AT92220
Cutie carton alb SIX PACK 0 33 ML 100 buc set – Cutii Carton Alb Transport
Evaluat la 0 din 5
În stoc
162,80 lei Fără TVA
SKU:
AT550231
Cutie carton alb SIX PACK 0 33 ML 100 buc set – Cutii Carton Alb Transport 33 ML
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,30 lei Fără TVA
SKU:
AT55023
Cutie carton alb SIX PACK 0 500 ML 100 buc set – Cutii Carton Alb 500ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
188,10 lei Fără TVA
SKU:
AT892366
Cutie carton natur SIX PACK 0 33 ML 100 buc set – Cutii Transport Naturale 0,33 ML
Evaluat la 4.00 din 5
În stoc
146,30 lei Fără TVA
SKU:
AT9222236
Cutie carton natur SIX PACK 0 33 ML 100 buc set – Cutii Transport Naturale 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
126,50 lei Fără TVA
SKU:
AT92222361
Cutie carton natur SIX PACK 0 500ML 100 buc set – Cutii Transport Naturale 500ml
Evaluat la 4.00 din 5
În stoc
169,40 lei Fără TVA
SKU:
AT78965
Cutie cu capac detasabil 100 buc set alb 230x160x60 mm – Cutie Cu Capac Detasabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,10 lei Fără TVA
SKU:
AT275041
Cutie cu capac detasabil 100 buc set alb 240x220x60 mm – Cutie Cu Capac Detasabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
179,30 lei Fără TVA
SKU:
AT27504112
Cutie cu capac detasabil 100 buc set natur 230x160x60 mm – Cutie Cu Capac Detasabil Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
149,60 lei Fără TVA
SKU:
AT27503-1
Cutie cu capac detasabil 100 buc set natur 240x220x60 mm – Cutie Cu Capac Detașabil Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,60 lei Fără TVA
SKU:
AT2750314
Cutie cu capac detasabil 100 buc/set alb 325X300X65 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
512,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27504
Cutie cu capac detasabil 100 buc/set alb 440X325X65 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
554,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11455
Cutie cu capac detasabil 100 buc/set alb 455X200X70 mm
Evaluat la 1.00 din 5
În stoc
383,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27508
Cutie cu capac detasabil 100 buc/set natur 325X300X65 mm
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
461,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27503
Cutie cu capac detasabil 100 buc/set natur 440X325X65 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
499,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11445
Cutie cu capac detasabil 100 buc/set natur 455X200X70 mm
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
345,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27506
Cutie display 100 buc/set alb 175x220x115
Evaluat la 0 din 5
În stoc
256,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1716
Cutie display 100 buc/set natur 175x220x115
Evaluat la 0 din 5
În stoc
231,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1709







