Afișez toate cele 4 rezultate
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 600x250x350 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
446,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2866
| Greutate | 11,06 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 46,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 600x250x350 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET NATUR 600x250x350 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
402,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2878
| Greutate | 11,06 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 46,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 600x250x350 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 50 BUC/SET ALB 600x250x350 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
689,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2907
| Greutate | 17,62 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 46,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 600x250x350 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 50 BUC/SET NATUR 600x250x350 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
646,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2891
| Greutate | 17,62 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 46,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 600x250x350 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |







