Afișez 169 - 180 din 180 de rezultate
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 315x225x160 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 315 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
346,50 lei Fără TVA
SKU:
AT2899-1
| Greutate | 16,62 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 50 × 57 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 315x225x160 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 320X230X130 MM – Cutii Clasice Naturale Transport 130 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
311,30 lei Fără TVA
SKU:
AT197536
| Greutate | 15,76 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 51 × 55 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 320X230X130 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 320X240X272 MM – Cutii Clasice Naturale 320 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,40 lei Fără TVA
SKU:
AT1963-1
| Greutate | 20,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 57 × 61,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 320x240x272 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 330X260X160 MM – Cutii Clasice Naturale Transport 160 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
346,50 lei Fără TVA
SKU:
AT160124
| Greutate | 16,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45,5 × 62 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 330x260x160 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 340x200x500 – Cutii Clasice Naturale Transport 500 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
485,10 lei Fără TVA
SKU:
AT94562
| Greutate | 13,47 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 77 × 60 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 340X200X500 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 340X240X150 MM – Cutii Clasice Naturale Transport 340 MM 150 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,40 lei Fără TVA
SKU:
AT28955-2
| Greutate | 13,99 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 40 × 60 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 340X240X150 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 340x250x250 MM – Cutii Transport Naturale 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
346,50 lei Fără TVA
SKU:
AT195891
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 370x130x395 MM – Cutii Clasice Transport Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
311,30 lei Fără TVA
SKU:
AT2891012
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 400x170x280 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 280 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
313,50 lei Fără TVA
SKU:
AT28955-1
| Greutate | 17,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 48,5 × 60 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400x170x280 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 400x240x210 MM – Cutii Clasice Naturale 50 BUC 210 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
346,50 lei Fără TVA
SKU:
AT160124-1
| Greutate | 17,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 46 × 66 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400X240X210 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 415x225x110 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 110 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
231,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2889-2
| Greutate | 14,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 37 × 67 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 415x225x110 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 93x93x132MM – Cutii Clasice Transport Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,10 lei Fără TVA
SKU:
AT289101







