„Cutie cartofi alba mare 100 buc set – Cutie Cartofi Albă Mare” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 25 - 48 din 86 de rezultate
Cutie autoformare 100 buc/set duplex 200x140x50
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,00 lei Fără TVA
SKU:
AT19514
Cutie autoformare 100 buc/set duplex 250x170x60
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,00 lei Fără TVA
SKU:
AT19518
Cutie burger 100 buc set alb 120X120X80 – Cutie Burger Albă 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT11338-1
Cutie burger 100 buc set alb 130x130x160 mm – Cutii Burger Albe 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
183,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1134589
Cutie burger 100 buc set natur 120X120X80 – Cutii Burger Naturale 120×120
Evaluat la 0 din 5
În stoc
111,10 lei Fără TVA
SKU:
AT11345-1
Cutie burger 100 buc set natur 130x130x160 mm – Cutii Burger Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
181,50 lei Fără TVA
SKU:
AT1134023
Cutie burger autoformare 100 buc set alb 115x115x95 mm – Cutie Burger Albă 100 Buc 95 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
122,10 lei Fără TVA
SKU:
AT27574
| Greutate | 5,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 57,5 × 62,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Restaurant |
| Dimensiuni | 115x115x95 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie burger autoformare 100 buc set alb 130x130x100 mm – Cutie Burger Albă 100 Buc 100 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,60 lei Fără TVA
SKU:
AT27575
| Greutate | 7,51 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 64,5 × 69,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Restaurant |
| Dimensiuni | 130x130x100 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie burger autoformare 100 buc set natur 115x115x95 mm – Cutie burger autoformare, 100 buc/set natur 115×11
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
110,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27568
| Greutate | 6,02 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 57,5 × 62,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Pizzerie, Restaurant |
| Dimensiuni | 115x115x95 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie burger autoformare 100 buc set natur 95x95x75 mm – Cutie Burger Autoformare Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
88,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27567
| Greutate | 4,31 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 49 × 52,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Pizzerie, Restaurant |
| Dimensiuni | 95x95x75 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie burger autoformare, 100 buc/set alb 95x95x75 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
97,90 lei Fără TVA
SKU:
AT27573
| Greutate | 4,26 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 49 × 52,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Restaurant |
| Dimensiuni | 95x95x75 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie burger autoformare, 100 buc/set natur 130x130x100 mm
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
144,10 lei Fără TVA
SKU:
AT27569
| Greutate | 7,51 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 64,5 × 69,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Dimensiuni | 130x130x100 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie burger cu separator de cartofi 100 buc/set alb 180x120x80
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,80 lei Fără TVA
SKU:
AT11309
Cutie burger cu separator de cartofi 100 buc/set alb 220x140x110
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
232,10 lei Fără TVA
SKU:
AT11338
Cutie burger cu separator de cartofi 100 buc/set natur 180x120x80
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,40 lei Fără TVA
SKU:
AT11330
Cutie burger cu separator de cartofi 100 buc/set natur 220x140x110
Evaluat la 0 din 5
În stoc
209,00 lei Fără TVA
SKU:
AT11345
Cutie cartofi alba mare 100 buc set – Cutie Cartofi Albă Mare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1649201
Cutie cartofi kraft mare 75 buc set – Cutie Cartofi Kraft Mare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
AT1647
Cutie cartofi kraft medie100 buc set – Cutie Cartofi Kraft Medie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,90 lei Fără TVA
SKU:
AT7720
Cutie hamburger box mare 100 set negru – Cutie Hamburger Mare Neagră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,60 lei Fără TVA
SKU:
23729
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | NEAGRA |
| Dimensiuni | MARE |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 3 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CUTIE HAMBURGER |
Cutie hamburger box mare kraft 100/set 130x130x110
Evaluat la 0 din 5
În stoc
SKU:
AT16082
Cutie hamburger box mediu 100 set negru – Cutie Hamburger Neagră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,20 lei Fără TVA
SKU:
23728
| Greutate | 3,4 kg |
|---|---|
| Culoare | NEAGRA |
| Dimensiuni | MEDIE |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CUTIE HAMBURGER |
Cutie hamburger box mediu kraft 100/set 115x115x90
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,00 lei Fără TVA
SKU:
AT16078