Afișez 25 - 29 din 29 de rezultate
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 11 04kg – Folie Poliolefina Semipantalon
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
192,68 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118922
| Greutate | 11,84 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 300mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 12 88 kg – Folie Poliolefina Ambalare
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
224,70 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118923
| Greutate | 13,78 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 350mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 14 72kg – Folie Poliolefina Ambalare
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
256,73 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118923-1
| Greutate | 15,72 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 400mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 16 56kg – Folie Poliolefina Semipantalon
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
288,75 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118944
| Greutate | 17,66 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 450mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 18 40kg – Folie Poliolefina Semipantalon
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
320,78 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118945
| Greutate | 19,7 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 500mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |







