„Folie stretch speciala manuala 12 μm 1.46 kg 6 role pe set – Folie Stretch Manuală Set” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 6 rezultate
Celofan transparent 70x100cm coli 100 set – Coli Celofan Transparent 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
55,00 lei Fără TVA
SKU:
22930
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 70 × 100 cm |
| Culoare | TRANSPARENT |
| Material | Plastic |
| Bax | 100 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CELOFAN TRANSPARENT |
Folie strech paletizat manuala 1.8 kg net 23my – Folie Stretch Manuală 23my
Evaluat la 0 din 5
În stoc
25,50 lei Fără TVA
SKU:
23487
Folie stretch speciala manuala 12 μm 1.46 kg 6 role pe set – Folie Stretch Manuală Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,00 lei Fără TVA
SKU:
AT12093-1
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 cm |
| Lungime | 266 ml |
| Activitate | Cofetarie / Patiserie, Fast Food, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Tip produs | FOLIE STRECH |
| Numar bucati/set | 6 |
| Promoții |
Folie stretch standard manuala 23 μm 1.20 kg 6 role pe set – Folie Stretch Manuală 23 Microni
Evaluat la 0 din 5
În stoc
101,00 lei Fără TVA
SKU:
AT12093-1-1
| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 cm |
| Lungime | 113 ml |
| Activitate | Cofetarie / Patiserie, Fast Food, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Tip produs | FOLIE STRECH |
| Numar bucati/set | 6 |
| Promoții |
Folie stretch standard manuala 23 μm 1.40 kg 6 role pe set – Folie Stretch Manuală Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,00 lei Fără TVA
SKU:
AT12093-1-1-1
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 cm |
| Lungime | 133 ml |
| Activitate | Cofetarie / Patiserie, Fast Food, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Tip produs | FOLIE STRECH |
| Numar bucati/set | 6 |
| Promoții |
Folie strecth automata 23 µm Greutate 16 kg – Folie Stretch Automată 23 Microni
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
187,00 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118945-1
| Greutate | 17,5 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Diverse utilizări, Industria alimentară / Industria nealimentară |
| Latime | 500mm |
| Grosime | 23 microni |
| Tip produs | FOLIE STRECH |
| Material | LDPE |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |