Magazin Ambalaje
„CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 420x280x260” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 4 rezultate
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 420x280x260
Evaluat la 0 din 5
În stoc
248,00 lei Fără TVA
SKU:
AT10205
| Greutate | 12,29 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 46 × 73 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 420x280x260 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET NATUR 420x280x260
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,00 lei Fără TVA
SKU:
AT10204
| Greutate | 12,29 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 46 × 73 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 420x280x260 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 50 BUC/SET ALB 420x280x260
Evaluat la 0 din 5
În stoc
384,00 lei Fără TVA
SKU:
AT10207
| Greutate | 19,58 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 46 × 73 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 420x280x260 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 50 BUC/SET NATUR 420x280x260
Evaluat la 0 din 5
În stoc
360,00 lei Fără TVA
SKU:
AT10206
| Greutate | 19,58 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 46 × 73 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 420x280x260 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |