Magazin Ambalaje
„CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 220X210X195” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 4 rezultate
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 220X210X195
Evaluat la 3.00 din 5
În stoc
109,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2015
| Greutate | 7,91 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45,5 × 47,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 220x210x195 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 220X210X195
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1973
| Greutate | 7,91 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45,5 × 47,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 220x210x195 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 25 BUC/SET ALB 220X210X195
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2031
| Greutate | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45,5 × 47,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 220x210x195 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 220X210X195
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1993
| Greutate | 220,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45,5 × 47,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 220x210x195 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |