Magazin Ambalaje
„CUTII CLASICE CO5 (BAX) 50 BUC/SET ALB 300x250x120” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 6 rezultate
Cutie autoformare 100 buc set alb 300x250x120 mm – Cutie Autoformare Albă 300×250
Evaluat la 4.00 din 5
În stoc
339,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27607
| Greutate | 19,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 102 × 57 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 300x250x120 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie autoformare 100 buc set natur 300x250x120 mm – Cutie Autoformare Natur 100 Buc 120 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
305,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27608
| Greutate | 19,48 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 102 × 57 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 300x250x120 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 300x250x120
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2865
| Greutate | 4,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 43 × 31,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x250x120 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET NATUR 300x250x120
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
177,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2877
| Greutate | 4,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 43 × 31,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x250x120 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 50 BUC/SET ALB 300x250x120
Evaluat la 0 din 5
În stoc
303,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2906
| Greutate | 7,9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 43 × 31,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x250x120 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 50 BUC/SET NATUR 300x250x120
Evaluat la 0 din 5
În stoc
284,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2890
| Greutate | 7,9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 43 × 63 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x250x120 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |