Afișez toate cele 4 rezultate
În stoc
| Greutate | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 69 × 39 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400x305x345 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
În stoc
| Greutate | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 69 × 39 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400x305x345 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
În stoc
| Greutate | 7,84 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 69 × 39 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400x305x345 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
În stoc
| Greutate | 7,84 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 69 × 39 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400x305x345 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |