Magazin Ambalaje
Afișez toate cele 4 rezultate
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 603x388x233
Evaluat la 0 din 5
În stoc
225,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9304
| Greutate | 6,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 50,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 603x388x233 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 603x388x233
Evaluat la 0 din 5
În stoc
203,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9290
| Greutate | 6,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 50,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 603x388x233 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 25 BUC/SET ALB 603x388x233
Evaluat la 0 din 5
În stoc
345,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9330
| Greutate | 9,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 50,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 603x388x233 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 603x388x233
Evaluat la 0 din 5
În stoc
323,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9321
| Greutate | 9,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 50,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 603x388x233 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |







