Magazin Ambalaje
Afișez toate cele 4 rezultate
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 365X235X320
Evaluat la 0 din 5
În stoc
152,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2004
| Greutate | 7,26 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 61 × 65 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 365x235x320 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 365X235X320
Evaluat la 0 din 5
În stoc
138,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1962
| Greutate | 7,26 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 61 × 65 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 365x235x320 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 25 BUC/SET ALB 365X235X320
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2025
| Greutate | 11,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 61 × 65 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 365x235x320 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 365X235X320
Evaluat la 0 din 5
În stoc
221,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1978
| Greutate | 11,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 61 × 65 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 365x235x320 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |







