Magazin Ambalaje
Afișez toate cele 2 rezultate
Cutii cu preformare 100 buc set alb 45X45X150 mm – Cutii Preformare Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,80 lei Fără TVA
SKU:
AT986947
| Greutate | 11,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 28 × 22 × 15 cm |
| Dimensiuni | 45X45X150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutii cu preformare 100 buc set natur 45X45X150 mm – Cutii Preformare Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,20 lei Fără TVA
SKU:
AT1210019
| Greutate | 11,79 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 28 × 22 × 15 cm |
| Dimensiuni | 45X45X150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |







