Magazin Ambalaje
Afișez toate cele 2 rezultate
Cutie autoformare 100 buc set alb 460X260X40 mm – Cutii Autoformare Alb 100 Buc 40 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
305,80 lei Fără TVA
SKU:
AT105478
| Greutate | 13,47 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 72 × 56,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 460X260X40 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie autoformare 100 buc set natur 460x260x40 mm – Cutii Autoformare Naturale 100 Buc 40 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
275,00 lei Fără TVA
SKU:
AT103232
| Greutate | 13,63 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 72 × 56,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 460X260X40 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |







