Magazin Ambalaje
„Yal rezerva mop rotativ clean twist 52095 – Rezerva Mop Rotativ” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 2953 - 2976 din 2977 de rezultate
Vanish pudra 423gr pink – Detergent Pudră Roz Eficient
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,85 lei Fără TVA
SKU:
23182
Vanish pudra 423gr white – Pudra Detergent Alb 423gr
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,38 lei Fără TVA
SKU:
23183
Veriprop 1l det. intensiv supraf. – Detergent Intensiv Suprafațe
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,15 lei Fără TVA
SKU:
21941
Vileda galeata storcator ultramax 6548 – Galeata Cu Storcator UltraMax
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,20 lei Fără TVA
SKU:
23289
Yal rezerva mop rotativ clean twist 52095 – Rezerva Mop Rotativ
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,70 lei Fără TVA
SKU:
23793
Cutii tort GC1 25 buc set 270x270x120 mm – Cutii Tort Din Carton
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
SKU:
AT10230
Cutie cartofi alba 90X35X90 100 buc set – Cutie Cartofi Albă 100 BUC
Evaluat la 4.00 din 5
Out of stock
22,00 lei Fără TVA
SKU:
AT164989
Ariel automat 10 kg – Detergent Rufe Automat 10kg
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
127,05 lei Fără TVA
SKU:
21009
Cupe desert cu picior transparente DC03 200 ml 25 buc set – Cupe Desert Transparentă 200ml
Evaluat la 5.00 din 5
Out of stock
16,10 lei Fără TVA
SKU:
AT3287
Cupe desert Pagoda transparente MC06 60 ml 25 buc set – Cupa Desert Transparentă 25 BUC
Evaluat la 5.00 din 5
Out of stock
11,50 lei Fără TVA
SKU:
AT5555
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 11 04kg – Folie Poliolefina Semipantalon
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
192,68 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118922
| Greutate | 11,84 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 300mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 12 88 kg – Folie Poliolefina Ambalare
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
224,70 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118923
| Greutate | 13,78 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 350mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 14 72kg – Folie Poliolefina Ambalare
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
256,73 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118923-1
| Greutate | 15,72 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 400mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 16 56kg – Folie Poliolefina Semipantalon
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
288,75 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118944
| Greutate | 17,66 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 450mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie Poliolefina Semipantalon 25 µm Greutate 18 40kg – Folie Poliolefina Semipantalon
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
320,78 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118945
| Greutate | 19,7 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Cofetarie / Patiserie, Fast Food |
| Latime | 500mm |
| Lungime | 800m |
| Grosime | 25 microni |
| Tip produs | Poliolefina |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Folie strecth automata 23 µm Greutate 16 kg – Folie Stretch Automată 23 Microni
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
187,00 lei Fără TVA
SKU:
AT 15118945-1
| Greutate | 17,5 kg |
|---|---|
| Activitate | Ambalare produse, Diverse utilizări, Industria alimentară / Industria nealimentară |
| Latime | 500mm |
| Grosime | 23 microni |
| Tip produs | FOLIE STRECH |
| Material | LDPE |
| Numar bucati/set | 1 |
| Promoții |
Forma de copt din hartie siliconata pentru tarta si tort 20 buc set – Forma De Copt Siliconată 20 Buc
Evaluat la 5.00 din 5
Out of stock
34,50 lei Fără TVA
SKU:
AT365497441441
Odorizant de camera AMBIPONS MILION pulverizator 750 ml – Odorizant De Camera Pulverizator
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
22,05 lei Fără TVA
SKU:
AT1421
Persil automat 10kg color – Detergent Rufe Color 10kg
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
95,55 lei Fără TVA
SKU:
28885
Persil automat 10kg rufe albe rose – Detergent Rufe Alb Roz
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
95,55 lei Fără TVA
SKU:
28884
Rola Carton CO2 1.05m latime x 57 m lungime
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
166,00 lei Fără TVA
SKU:
AT19509
Rola Carton CO2 1.05m latime x 95 m lungime
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
245,00 lei Fără TVA
SKU:
AT19510
Sacose hartie kraft 26 2×8 x29cm cu maner tip banda 50 buc set – Sacose Hartie Kraft Cu Maner 29cm
Evaluat la 5.00 din 5
Out of stock
27,50 lei Fără TVA
SKU:
AT2366639
Semana balsam 1.7l 68 elixir bloom – Balsam Parfumat Rufe Floral
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
17,85 lei Fără TVA
SKU:
23240