20
„Domestos 750ml citrus – Dezinfectant Lichid Citrice” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 1 - 24 din 49 de rezultate
Bete frigarui bambus cu paleta 9cm 100 set – Bete Frigarui Din Bambus
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,70 lei Fără TVA
SKU:
23907
Bete frigarui nod 120mm 100 set – Bete Frigarui Bambus 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,85 lei Fără TVA
SKU:
22622
Bete frigarui nod 150mm 100 set – Bete Frigarui Bambus 150mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,40 lei Fără TVA
SKU:
22623
Bete frigarui nod 90mm 100 set – Bete Frigarui Bambus 100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,50 lei Fără TVA
SKU:
22616
Capac cupa desert inghetata l-250 50 set – Capac Cupă Inghetată Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,08 lei Fără TVA
SKU:
28921
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capac cupa desert macedonia 50 set – Capac Cupă Plastic Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
23418
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capace pah 7oz alb 100 set d73 – Capace Pahare Albe 100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
23895
Caserola al. chek 100 set s-813l cc685 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,00 lei Fără TVA
SKU:
21918
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 200X105X32MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 685CC |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Cotiere 100 set cot 001-1 – Cotiere Din Plastic 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,80 lei Fără TVA
SKU:
21765
Cupa desert macedonia 230 cm 50 set – Cupa Desert Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,10 lei Fără TVA
SKU:
23417
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | MACEDONIA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Domestos 750ml atlantic – Dezinfectant Toaletă Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,13 lei Fără TVA
SKU:
24280
Domestos 750ml citrus – Dezinfectant Lichid Citrice
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,13 lei Fără TVA
SKU:
24281
EL LUDWIK DETERGENT VASE GRAPEFRUIT 1L – Detergent Vase Grapefruit
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8,93 lei Fără TVA
SKU:
AT52536
EL LUDWIK DETERGENT VASE ORANGE 1L – Detergent Vase Portocalie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8,93 lei Fără TVA
SKU:
AT52536-1
Farfurii bio desert 17-18cm 50 set – Farfurii Biodegradabile Albastre
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,30 lei Fără TVA
SKU:
22561
Konga supra safe dezinfectant hidroalcoolic 750ml – Dezinfectant Hidroalcoolic 750ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,90 lei Fără TVA
SKU:
22736
Lingurita desert china transparenta 50 set – Lingurițe De Desert Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,20 lei Fără TVA
SKU:
24359
Odorizant springair premium 500ml antistress – Odorizant Antistress 500ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,05 lei Fără TVA
SKU:
23583
Odorizant springair premium 500ml blue velvet – Odorizant Ambient Albastru Velvet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,05 lei Fără TVA
SKU:
23580
Odorizant springair premium 500ml breeze – Odorizant Lichid Parfum Breeze
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,05 lei Fără TVA
SKU:
23581
Odorizant springair premium 500ml scandal – Odorizant Lichid Parfum Scandal
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,05 lei Fără TVA
SKU:
23582
Pah. carton inghetata 100ml 50 set – Pahare Carton Inghetata 100ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,00 lei Fără TVA
SKU:
23949
Pah. carton inghetata 200ml 50 set – Pahare Carton Inghetata 200ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,00 lei Fără TVA
SKU:
22080
Pahare c350 transparente 50 set – Pahare Plastice Translucide 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,50 lei Fără TVA
SKU:
21739