9
„Fairy detergent vase 1.35l lemon – Detergent Vase Lichid Lamaie” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 11 rezultate
Caserole limera kiwi ecler l-035 100 set – Caserole Plastice Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
40,25 lei Fără TVA
SKU:
23602
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Dimensiuni | 157X194.5X45MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Plastic |
| Bax | 9 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA CU CAPAC |
Domestos wc solid power 55gr – Dezinfectant Solid Toaletă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,30 lei Fără TVA
SKU:
23150
| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Formă | SOLIDA |
| Bax | 9 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | DEZINFECTAT |
| Tip produs | DEZINFECTANT TOALETA |
Fairy detergent vase 1.35l lemon – Detergent Vase Lichid Lamaie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,33 lei Fără TVA
SKU:
31522
Fata masa hartie rola damasc 25m – Fata Masa Hartie Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
52,80 lei Fără TVA
SKU:
22175
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBA |
| Dimensiuni | 120CM X 25M |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | hartie |
| Bax | 9 |
| Unitate măsură | ROL |
| Tip | ROLA |
Folie aluminiu ultra 45x8m – Folie Aluminiu Ultra Subțire
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8,05 lei Fără TVA
SKU:
22140
Hig perfex cotton comfort 3str alb 10 set 110foi – Hârtie Igienică 3 Straturi Bumbac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,00 lei Fără TVA
SKU:
23437
Hig perfex cotton like 3str 10 set 200 foi – Hârtie Igienică 3 Straturi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,55 lei Fără TVA
SKU:
22105
Hig perfex cotton like mic 3str 10 set 140foi baby – Hârtie Igienică Baby 10 Seturi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,00 lei Fără TVA
SKU:
23243
Hig perfex cotton like mic 3str 10 set 140foi galbenele – Hârtie Igienică Galbenă 3 Straturi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,00 lei Fără TVA
SKU:
28900
Hig perfex cotton like mic 3str 10 set 140foi peach – Hârtie Igienică Cu Piersici
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,00 lei Fără TVA
SKU:
23244
Hig perfex deluxe 3str musetel 10 set – Servetele Musetel 3 Straturi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,20 lei Fără TVA
SKU:
21866