LICHIDA
„Asv dezinfectant profesional gerpostar 5kg – Dezinfectant Profesional Lichid” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 1 - 24 din 62 de rezultate
Ariel lichid 2 7 l mountain spring – Detergent Lichid Parfum Munte
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,35 lei Fără TVA
SKU:
21171
| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | MOUNTAIN SPRING |
| Tip | AUTOMAT |
| Tip produs | DETERGENT RUFE |
| Utilizare | RUFE ALBE/COLORATE |
Asv balsam puro frescor 1.5l 60sp – Balsam Lichid Activ Fresh
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21098
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | ACTIV FRESH |
| Tip produs | BALSAM RUFE |
| Utilizare | RUFE COLORATE/NEGRE/ALBE |
Asv balsam sensations zen 1.44l 60sp – Balsam Rufe Lichid Zen
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
21147
Asv balsam senzitif 1.5l 60sp – Balsam Rufe Senzitiv Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21135
Asv balsam talco rosa 1.5l 60sp – Balsam Rufe Lichid Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21134
Asv degr plita pl-2plus 6kg – Degresant Lichid Fără Parfum
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,00 lei Fără TVA
SKU:
21077
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FARA PARFUM |
| Tip | MANUAL |
| Tip produs | DEGRESANT |
| Utilizare | ARAGAZ, CUPTOR, GRATAR, HOTA, PLITA LA RECE SAU INCINSA. |
Asv degr profesional 5kg – Degresant Profesional Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,25 lei Fără TVA
SKU:
21090
Asv deo pons wc 24h purple 200ml – Odorizant Lichid Toaletă 24 Ore
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,75 lei Fără TVA
SKU:
21138
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Durată efect | 24 ORE |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRUCTAT SI FLORAL |
| Tip produs | ODORIZANT INCAPERE |
| Utilizare | POATE FI UTILIZAT PENTRU A PARFUMA: COSURI DE GUNOI, COLTURI, TOALETE, PANTOFARE, SALI DE SPORT, BIROURI, GALETI DE MOP, DULAPURI ETC. TURNATI DOUA PICATURI PE SUPRAFETELE DORITE. |
Asv det multiglass plus 5l – Detergent Geamuri Lichid 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,40 lei Fără TVA
SKU:
21217
Asv det pardoseli asevi green 1l – Detergent Pardoseli Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
21110
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRUCTAT INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det pardoseli asevi green 5l – Detergent Pardoseli Verde 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,28 lei Fără TVA
SKU:
21155
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRUCTAT INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det pardoseli asevi mio 5l – Detergent Pardoseli Fructat 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,28 lei Fără TVA
SKU:
21154
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRUCTAT INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det pardoseli asevi portocala 5l – Detergent Pardoseli Portocală
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,28 lei Fără TVA
SKU:
21173
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | PORTOCALA INTENS SI PERSISTENT |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | PENTRU TOATE TIPURILE DE PARDOSELI: GRESIE, CERAMICA, PORTELAN, MARMURA, PIATRA NATURALA, ARGILA, MICROCIMENT, PARCHET LAMINAT, PARCHET CU MONTARE FLOTANTA. |
Asv det profesional vase automat 5l – Detergent Vase Automat Galben
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,45 lei Fără TVA
SKU:
21219
Asv det rufe color asevi 44sp – Detergent Lichid Rufe Colorate
Evaluat la 0 din 5
În stoc
30,45 lei Fără TVA
SKU:
21092
Asv det rufe gel activ asevi 44sp – Detergent Lichid Parfum Fresh
Evaluat la 0 din 5
În stoc
30,45 lei Fără TVA
SKU:
21160
Asv det vase ultra yellow 5kg – Detergent Vase Lichid Galben
Evaluat la 0 din 5
În stoc
67,20 lei Fără TVA
SKU:
21220
Asv dezinfectant profesional gerpostar 5kg – Dezinfectant Profesional Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
67,20 lei Fără TVA
SKU:
21193
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | ARE O AROMA PLACUTA CARE PERSISTA DUPA APLICARE. |
| Tip | CASNIC/PROFESIONAL |
| Tip produs | DEZINFECTANT |
| Utilizare | INDICAT PENTRU CURATAREA TUTUROR TIPURILOR DE PARDOSELI PRECUM SI PENTRU CURATAREA SUPRAFETELOR DURE DIN BAI. EFICIENT IN LOCURILE PUBLICE, CABINETE MEDICALE, COLEGII, SPITALE, CAMINE DE BATRANI, ETC |
Biocarpet 500 250ml – Șampon Covoare Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,50 lei Fără TVA
SKU:
21004
Bozo balsam rufe 5kg – Balsam Rufe Lichid Floral
Evaluat la 0 din 5
În stoc
44,10 lei Fără TVA
SKU:
21064
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Culoare | BLEU |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRESH, FLORAL |
| Tip | MANUAL/AUTOMAT |
| Tip produs | BALSAM RUFE |
| Utilizare | MANUAL: 25-50ML LA 5L APA, AUTOMAT: 50-150ML LA 5KG RUFE |
Bozo detartrant 5kg – Detergent Anticalcar Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37,80 lei Fără TVA
SKU:
21050
Bozo lemn parchet extra 5kg – Detergent Pardoseli Exotic 5kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21049
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Durată efect | PESTE 24 ORE. |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | EXOTIC CU ACCENTE DE COCOS |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | DILUTII DE 100-300ML LA 5 L DE APA, IN FUNCTIE DE GRADUL DE MURDARIE |
Bozo odorizant wc 250ml – Odorizant Lichid Toaletă 250ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,60 lei Fără TVA
SKU:
21055
Bozo pardoseli extra bubblegum 5kg – Detergent Pardoseli Bubblegum
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21059