10
Afișez 1 - 24 din 113 rezultate
30days odorizant ambient remind air cotton blossom – Odorizant Ambient Flori Bumbac 30 Zile
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,70 lei Fără TVA
SKU:
23987
| Greutate | 0,045 kg |
|---|---|
| Durată efect | 30 ZILE |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FLORI DE BUMBAC |
30days odorizant ambient remind air mango – Odorizant Ambient Mango 30 Zile 22548
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,70 lei Fără TVA
SKU:
22548
| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Durată efect | 30 DE ZILE |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | MANGO |
30days odorizant hang tag ambient cotton blossom – Odorizant Ambient Bumbac 30 Zile
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,70 lei Fără TVA
SKU:
21961
| Greutate | 0,045 kg |
|---|---|
| Durată efect | 30 DE ZILE |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | KIWI |
30days odorizant hang tag ambient mango – Odorizant Ambient Mango 30 Zile
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,70 lei Fără TVA
SKU:
23984
| Greutate | 0,045 kg |
|---|---|
| Durată efect | 30 DE ZILE |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FLORI DE BUMBAC |
Ace clor parfumat 2l lavanda – Clor Parfumat Lavandă 2L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
21008
Ace clor parfumat 2l lemon – Clor Parfumat Lămâie 2L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
21215
Ace clor parfumat 2l pine fresh – Clor Parfumat Cu Pin
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
21216
Ace clor regular 2l jumbo – Clor Jumbo 2 Litri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,60 lei Fără TVA
SKU:
21003
Asv balsam puro frescor 1.5l 60sp – Balsam Lichid Activ Fresh
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21098
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | ACTIV FRESH |
| Tip produs | BALSAM RUFE |
| Utilizare | RUFE COLORATE/NEGRE/ALBE |
Asv balsam sensations zen 1.44l 60sp – Balsam Rufe Lichid Zen
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
21147
Asv balsam senzitif 1.5l 60sp – Balsam Rufe Senzitiv Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21135
Asv balsam talco rosa 1.5l 60sp – Balsam Rufe Lichid Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21134
Bozo extra gresie si faianta 1kg – Detergent Pardoseala Floral 1kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,13 lei Fără TVA
SKU:
21061
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | LICHID |
| Durată efect | PESTE 24 ORE. |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FLORAL |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | DILUTII DE 100-300ML LA 5 L DE APA, NU NECESITA CLATIRE. SE POATE FOLOSI SI IN MASINI PROFESIONALE DE CURATAT. |
Bozo sapun profesional 1kg – Sapun Lichid Profesional 1kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,55 lei Fără TVA
SKU:
21058
Bozo solutie geam prof.1kg – Detergent Geamuri Profesional Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,50 lei Fără TVA
SKU:
21067
Bref stick aktiv bile 50gr lavander – Odorizant Toaletă Lavandă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,30 lei Fără TVA
SKU:
21222
Bref stick aktiv bile 50gr lemon – Odorizant Toaletă Lămâie Activ
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,30 lei Fără TVA
SKU:
21065
Bref stick aktiv bile 50gr ocean – Odorizant Toaletă Ocean Bile
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,30 lei Fără TVA
SKU:
21231
Bref stick aktiv bile 50gr pine – Odorizant Toaletă Pin 50gr
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,30 lei Fără TVA
SKU:
21221
Capac caserola al. 100 set s-843 – Capac Caserola Aluminiu Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,00 lei Fără TVA
SKU:
22149
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Dimensiuni | 195X115 MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac cupa desert cu picior ld 03 06 60 set – Capac Cupă Desert Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,20 lei Fără TVA
SKU:
23506
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENT |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Caserola al. 2 comp. s-680 100 set – Caserola Aluminiu Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
23115
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X30MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 350+450CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. 3 comp. s-681 100 set cc760 – Caserola Aluminiu Cu Trei Compartimente
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22167
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X30MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 360+230+170CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. cozonac 100 set s-816l cc1500 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,00 lei Fără TVA
SKU:
21917
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 234X115X68MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 1500CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |







