PERETE
„Dozator sapun lichid spuma negru 0.5l papernet – Dispenser Sapun Lichid Negru” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 13 rezultate
Dispenser hig. mini jumbo papernet – Dispenser Hartie Jumbo Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
110,25 lei Fără TVA
SKU:
22770
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | HARTIE JUMBO |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser hig. mini jumbo papernet negru – Dispenser Hartie Jumbo Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
110,25 lei Fără TVA
SKU:
22983
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | HARTIE JUMBO |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat papernet alb copii – Dispenser Prosop Pliat Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
24307
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 33.6X14.5X30CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat papernet negru copii – Dispenser Prosop Pliat Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
24308
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Dimensiuni | 33.6X14.5X30CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat zz negru papernet – Dispenser Prosop Pliat Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei Fără TVA
SKU:
22948
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Dimensiuni | 30.8X15.3X40.3CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat zz papernet – Dispenser Prosop Pliat Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
22606
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 30.8X15.3X40.3CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser rola derulare centrala papernet – Dispenser Rola Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
149,10 lei Fără TVA
SKU:
22971
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | DERULARE CENTRALA |
| Tip produs | DISPENSER |
| Utilizare | POATE FI UTILIZAT CU ROLE DE HARTIE CARE AU O INALTIME DE MAXIMUM 21.5 CM SI UN DIAMETRU EXTERIOR DE PANA LA 20.5 CM. |
| Montaj | PERETE |
Dispenser rola derulare centrala papernet negru – Dispenser Rola Hartie Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
149,10 lei Fără TVA
SKU:
23754
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | DERULARE CENTRALA |
| Tip produs | DISPENSER |
| Utilizare | POATE FI UTILIZAT CU ROLE DE HARTIE CARE AU O INALTIME DE MAXIMUM 21.5 CM SI UN DIAMETRU EXTERIOR DE PANA LA 20.5 CM. |
| Montaj | PERETE |
Dozator sapun lichid 1l papernet – Dozator Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
117,60 lei Fără TVA
SKU:
22302
Dozator sapun lichid 500ml vialli – Dispenser Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
46,20 lei Fără TVA
SKU:
21981
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 12.5CMX10.5CMX H17CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | SAPUN LICHID |
| Tip produs | DOZATOR |
| Montaj | PERETE |
Dozator sapun lichid negru 1l papernet – Dozator Sapun Lichid Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
117,60 lei Fără TVA
SKU:
22947
Dozator sapun lichid spuma 1000ml vialli – Dispenser Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
64,05 lei Fără TVA
SKU:
22081
Dozator sapun lichid spuma negru 0.5l papernet – Dispenser Sapun Lichid Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
113,40 lei Fără TVA
SKU:
23994