SET
„Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 trt 200×200 25 set – Cutie Patiserie Kraft Cu Fereastra 23825” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 1 - 24 din 28 de rezultate
Cutie alba fast food 16 oz 50 set – Cutie Fast Food Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,70 lei Fără TVA
SKU:
22647
Cutie alba fast food 26 oz 50 set – Cutie Fast Food Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,30 lei Fără TVA
SKU:
22648
Cutie patiserie fereastra art h080 250×250 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,20 lei Fără TVA
SKU:
23813
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 250X250MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE H80 |
Cutie patiserie fereastra art h080 280×200 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,55 lei Fără TVA
SKU:
23814
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 280X200MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE H80 |
Cutie patiserie fereastra art h080 350×250 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
101,20 lei Fără TVA
SKU:
23815
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 350X250MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE H80 |
Cutie patiserie fereastra art h100 100×100 50 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
64,35 lei Fără TVA
SKU:
23816
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 100X100 H100MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra art h100 200×100 50 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,30 lei Fără TVA
SKU:
23817
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 200X100 H100MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra art h100 270×270 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,05 lei Fără TVA
SKU:
23818
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 270X270 H100MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra art h130 300×300 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
127,60 lei Fără TVA
SKU:
23819
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 300X300 H130MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 ec1 170×60 50 set – Cutie Patiserie Kraft Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,45 lei Fără TVA
SKU:
23820
| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 170X60 H50MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 ec2 170×120 50 set – Cutie Patiserie Kraft Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,00 lei Fără TVA
SKU:
23822
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 170X120 H50MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 tr1 100×100 50 set – Cutie Patiserie Kraft Cu Fereastra 23823
Evaluat la 0 din 5
În stoc
35,75 lei Fără TVA
SKU:
23823
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 100X100 H50MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 tr2 200×100 50 set – Cutie Patiserie Kraft Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
53,90 lei Fără TVA
SKU:
23824
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 200X200 H50MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 trt 200×200 25 set – Cutie Patiserie Kraft Cu Fereastra 23825
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,90 lei Fără TVA
SKU:
23825
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 200X200 H50MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 8 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 trt 250×250 25 set – Cutie Patiserie Kraft Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,75 lei Fără TVA
SKU:
23826
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 250X250 H50MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h050 trt 280×280 25 set – Cutie Patiserie Kraft Nat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,80 lei Fără TVA
SKU:
23827
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 280X280 H50MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h080 250×250 25 set – Cutie Patiserie Kraft Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
81,40 lei Fără TVA
SKU:
23828
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 250X250 H80MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h080 280×200 25 set – Cutie Patiserie Kraft Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
73,70 lei Fără TVA
SKU:
23829
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 280X200 H80MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h080 350×250 25 set – Cutie Patiserie Kraft Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,80 lei Fără TVA
SKU:
23830
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 350X250 H80MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h100 200×100 50 set – Cutie Patiserie Kraft Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,30 lei Fără TVA
SKU:
23831
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 200X100 H100MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h100 240×240 25 set – Cutie Patiserie Kraft Cu Fereastra 23832
Evaluat la 0 din 5
În stoc
75,90 lei Fără TVA
SKU:
23832
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 240X240 H100MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie fereastra kraft nat h100 270×270 25 set – Cutie Patiserie Kraft Patrat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,60 lei Fără TVA
SKU:
23833
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | KRAFT |
| Dimensiuni | 270X270 H100MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutii fursecuri cf1 23×23 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,40 lei Fără TVA
SKU:
22055
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB+NEGRU |
| Dimensiuni | 230X230MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | FURSECURI |
| Tip produs | CUTIE FURESCURI |
Cutii fursecuri cf2 26×26 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,70 lei Fără TVA
SKU:
22056