„Cutii clasice de vin 3 sticle cu separator CO5 natur 370x130x395 50 buc set – Cutii Vin Cu Separator” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 10 rezultate
Cutie cadou 3 sticle vin cu maner 235x75x335 mm 50 buc set alb – Cutie Cadou Vin Cu Mâner
Evaluat la 0 din 5
În stoc
131,00 lei Fără TVA
SKU:
AT550231-2
Cutie cadou 3 sticle vin cu maner 235x75x335 mm 50 buc set natur – Cutie Cadou Vin Cu Mâner
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,90 lei Fără TVA
SKU:
AT92220
Cutii clasice de vin 1 sticla cu separator CO5 alb 130x130x395 50 buc set – Cutii Vin Alb Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
243,10 lei Fără TVA
SKU:
AT85632
| Greutate | 9,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 56 × 30,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară |
| Dimensiuni | 130x130x395 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutii clasice de vin 1 sticla cu separator CO5 natur 130x130x395 50 buc set – Cutii Vin Naturale Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,70 lei Fără TVA
SKU:
AT795400
Cutii clasice de vin 2 sticle cu separator CO5 alb 260x130x395 50 buc set – Cutii Vin Albe Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
486,20 lei Fără TVA
SKU:
AT6533
| Greutate | 14,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58 × 42,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară |
| Dimensiuni | 260x130x395 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutii clasice de vin 2 sticle cu separator CO5 natur 260x130x395 50 buc set – Cutii Vin Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
455,40 lei Fără TVA
SKU:
AT955602
Cutii clasice de vin 3 sticle cu separator CO5 alb 370x130x395 50 buc set – Cutii Vin Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
585,20 lei Fără TVA
SKU:
AT53600
Cutii clasice de vin 3 sticle cu separator CO5 natur 370x130x395 50 buc set – Cutii Vin Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
548,90 lei Fără TVA
SKU:
AT111889
Cutii clasice de vin 4 sticle cu separator CO5 alb 230x230x340 50 buc set – Cutii Vin Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,10 lei Fără TVA
SKU:
AT456003
| Greutate | 26,34 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 90,5 × 50,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară |
| Dimensiuni | 230x230x340 |
| Material | CO5/BC alb exterior + natur interior TA3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutii clasice de vin 4 sticle cu separator CO5 natur 230x230x340 50 buc set – Cutii Vin Cu Separator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
423,50 lei Fără TVA
SKU:
AT90036
| Greutate | 26,34 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 90,5 × 50,5 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară |
| Dimensiuni | 230x230x340 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |