Afișez toate cele 24 de rezultate
30days difuzor de aroma cu ventilator – Difuzor Aroma Cu Ventilator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
75,60 lei Fără TVA
SKU:
22704
Celofan transparent 70x100cm coli 100 set – Coli Celofan Transparent 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
55,00 lei Fără TVA
SKU:
22930
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 70 × 100 cm |
| Culoare | TRANSPARENT |
| Material | Plastic |
| Bax | 100 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CELOFAN TRANSPARENT |
Cif crema 2L lemon – Crema Curățare Lămâie 2L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,15 lei Fără TVA
SKU:
AT7860-1
Cif crema 500ML ORIGINAL WHITE – Crema Curățare Albă 500ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8,40 lei Fără TVA
SKU:
AT7860
Cotiere 100 set cot 001-1 – Cotiere Din Plastic 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,80 lei Fără TVA
SKU:
21765
Dispenser hig. mini jumbo papernet – Dispenser Hartie Jumbo Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
110,25 lei Fără TVA
SKU:
22770
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | HARTIE JUMBO |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser hig. mini jumbo papernet negru – Dispenser Hartie Jumbo Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
110,25 lei Fără TVA
SKU:
22983
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | HARTIE JUMBO |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat papernet alb copii – Dispenser Prosop Pliat Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
24307
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 33.6X14.5X30CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat papernet negru copii – Dispenser Prosop Pliat Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
24308
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Dimensiuni | 33.6X14.5X30CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat zz negru papernet – Dispenser Prosop Pliat Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei Fără TVA
SKU:
22948
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Dimensiuni | 30.8X15.3X40.3CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat zz papernet – Dispenser Prosop Pliat Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
22606
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 30.8X15.3X40.3CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser rola derulare centrala papernet – Dispenser Rola Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
149,10 lei Fără TVA
SKU:
22971
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | DERULARE CENTRALA |
| Tip produs | DISPENSER |
| Utilizare | POATE FI UTILIZAT CU ROLE DE HARTIE CARE AU O INALTIME DE MAXIMUM 21.5 CM SI UN DIAMETRU EXTERIOR DE PANA LA 20.5 CM. |
| Montaj | PERETE |
Dispenser rola derulare centrala papernet negru – Dispenser Rola Hartie Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
149,10 lei Fără TVA
SKU:
23754
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | DERULARE CENTRALA |
| Tip produs | DISPENSER |
| Utilizare | POATE FI UTILIZAT CU ROLE DE HARTIE CARE AU O INALTIME DE MAXIMUM 21.5 CM SI UN DIAMETRU EXTERIOR DE PANA LA 20.5 CM. |
| Montaj | PERETE |
Dozator sapun lichid 1l papernet – Dozator Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
117,60 lei Fără TVA
SKU:
22302
Dozator sapun lichid 500ml vialli – Dispenser Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
46,20 lei Fără TVA
SKU:
21981
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 12.5CMX10.5CMX H17CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | SAPUN LICHID |
| Tip produs | DOZATOR |
| Montaj | PERETE |
Dozator sapun lichid negru 1l papernet – Dozator Sapun Lichid Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
117,60 lei Fără TVA
SKU:
22947
Dozator sapun lichid spuma negru 0.5l papernet – Dispenser Sapun Lichid Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
113,40 lei Fără TVA
SKU:
23994
Faras – Faras Din Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,30 lei Fără TVA
SKU:
21781
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | FARAS |
Faras cu lamela de cauciuc – Faras Cu Lamela De Cauciuc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,85 lei Fără TVA
SKU:
21780
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU LAMELA DE CAUCIUC |
| Tip produs | FARAS |
Lingurita desert Paris transparenta 50 set – Lingurițe Deșert Plastice
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,20 lei Fără TVA
SKU:
24264
Matura europea fara coada plastic interior 22 x 1.2 x 3.5 cm – Matură Fără Coada Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,70 lei Fără TVA
SKU:
21761
Nufar baie 500 ML – Detergent Baie Eficient
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,03 lei Fără TVA
SKU:
AT50123
SET TACAMURI BIS REUTILIZABILE 2 TACAMURI SERVETEL 100 BUC SET – Set Tacamuri Reutilizabile Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
25,30 lei Fără TVA
SKU:
AT85966-1
Sorturi de unica folosinta 100 buc/set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
23,10 lei Fără TVA
SKU:
AT21965







