Magazin Ambalaje
Afișez 241 - 264 din 739 de rezultate
Cutie burger autoformare, 100 buc/set natur 130x130x100 mm
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
144,10 lei Fără TVA
SKU:
AT27569
| Greutate | 7,51 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 64,5 × 69,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Dimensiuni | 130x130x100 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie E-commerce Autoadezivă 145x110x45 mm – Tur Retur -alb 100 buc set – Cutii E-commerce Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
147,40 lei Fără TVA
SKU:
AT785621
Cutie meniu 100 buc set alb 220x50x30 – Cutii Meniu Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
60,50 lei Fără TVA
SKU:
AT55362
| Greutate | 2,67 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 26 × 31 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 220x50x30 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc set alb 260X170X70 – Cutii Meniu Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,50 lei Fără TVA
SKU:
AT208525
| Greutate | 9,35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 66,5 × 42,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 260x170x70 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc set alb 450x60x50 – Cutii Meniu Alb 450×60
Evaluat la 0 din 5
În stoc
161,70 lei Fără TVA
SKU:
AT758966
| Greutate | 6,91 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 36 × 58 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 450x60x50 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc set natur 220x50x30 – Cutii Meniu Natur 100 BUC
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
55,00 lei Fără TVA
SKU:
AT55692
| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 26 × 31 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 220x50x30 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc set natur 260x170x70 – Cutii Meniu Naturale 100 Buc
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
192,50 lei Fără TVA
SKU:
AT820036
| Greutate | 9,47 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 66,5 × 42,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 260x170x70 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc set natur 450x60x50 – Cutii Meniu Naturale 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
145,20 lei Fără TVA
SKU:
AT51023
| Greutate | 6,99 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 36 × 58 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 450x60x50 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc/set alb 210x120x60
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,60 lei Fără TVA
SKU:
AT2097
| Greutate | 6,02 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 52 × 70 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 210x120x60 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc/set alb 220x110x70
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,60 lei Fără TVA
SKU:
AT2088
| Greutate | 6,83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 54 × 76,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 220x110x70 |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc/set natur 210x120x60
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
144,10 lei Fără TVA
SKU:
AT2083
| Greutate | 6,09 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 52 × 70 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Dimensiuni | 210x120x60 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie meniu 100 buc/set natur 220x110x70
Evaluat la 0 din 5
În stoc
145,20 lei Fără TVA
SKU:
AT2075
| Greutate | 6,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 54 × 76,5 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Dimensiuni | 220x110x70 |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, Fefco 0426 |
| Numar bucati/set | 100 |
| Promoții |
Cutie tip cos CO3 bax 100 buc set alb 470x270x265 mm – Cutii Transport Albe 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
579,70 lei Fără TVA
SKU:
AT0225456
| Greutate | 17,71 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 82 × 118 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 470x270x265 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 1000 |
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set alb 270X180X100 mm – Cutii Display Alb Detasabile
Evaluat la 0 din 5
În stoc
357,50 lei Fără TVA
SKU:
AT560121321
| Greutate | 15,53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58,5 × 40 × 30 cm |
| Dimensiuni | 270X180X100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set alb 280x180x150 mm – Cutie Display Cu Capac Detasabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
559,90 lei Fără TVA
SKU:
AT56012132
| Greutate | 15,53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92 × 51 × 30 cm |
| Dimensiuni | 280x180x150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set natur 270X180X100mm – Cutii Display Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
331,10 lei Fără TVA
SKU:
AT032541
| Greutate | 15,72 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58,5 × 40 × 30 cm |
| Dimensiuni | 270X180X100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie tip display cu capac detasabil 100 buc set natur 280x180x150mm – Cutie Display Cu Capac Detasabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
503,80 lei Fără TVA
SKU:
AT03254
| Greutate | 15,72 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92 × 51 × 30 cm |
| Dimensiuni | 280x180x150 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Cutie transport mare Easybox 445x390x470 mm natur 25 buc set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,00 lei Fără TVA
SKU:
AT288669-1
Cutie transport medie Easybox 445x190x470mm natur 25 buc set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,00 lei Fără TVA
SKU:
AT288669
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 220X210X195
Evaluat la 3.00 din 5
În stoc
109,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2015
| Greutate | 7,91 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45,5 × 47,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 220x210x195 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 240x160x135
Evaluat la 0 din 5
În stoc
56,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1653
| Greutate | 5,15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 64 × 44 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 240x160x135 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 310x310x345
Evaluat la 0 din 5
În stoc
152,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2868
| Greutate | 8,71 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 71 × 67 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 310x310x345 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 320X260X275
Evaluat la 0 din 5
În stoc
109,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2862
| Greutate | 6,86 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 60 × 62,5 × 25 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 320x260x275 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET ALB 330x330x130
Evaluat la 0 din 5
În stoc
124,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9747
| Greutate | 3,39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 50 × 36,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 330x330x130 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |







