Magazin Ambalaje
Afișez 289 - 312 din 739 de rezultate
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 603x388x233
Evaluat la 0 din 5
În stoc
203,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9290
| Greutate | 6,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 65 × 50,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 603x388x233 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 (bax) 25 buc/set natur 603x388x453 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
391,00 lei Fără TVA
SKU:
AT27512
| Greutate | 8,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 88 × 52,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 603x388x453 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 660x560x520
Evaluat la 0 din 5
În stoc
391,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9291
| Greutate | 38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 115 × 66 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 660x560x520 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 703x183x703
Evaluat la 0 din 5
În stoc
390,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2884
| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92 × 47,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 703x183x703 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25 BUC/SET NATUR 803x183x803
Evaluat la 0 din 5
În stoc
391,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2885
| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 102 × 55 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 803x183x803 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 25BUC/SET NATUR 600x510x470
Evaluat la 0 din 5
În stoc
392,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2883
| Greutate | 39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 104 × 60 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 600x510x470 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 225X180X190
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2014
| Greutate | 6,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 42 × 45 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 225x180x190 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 230x230x180
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9746
| Greutate | 4,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45 × 27 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 230x230x180 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 240x205x75
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9312
| Greutate | 5,68 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32 × 49 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 240x205x75 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 265X170X230
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2005
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 45 × 48 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 265x170x230 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 300X190X275
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2003
| Greutate | 9,89 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 51 × 55 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x190x275 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 300x250x120
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2865
| Greutate | 4,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 43 × 31,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x250x120 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 320x240x285
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9313
| Greutate | 12,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58 × 61 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 320x240x285 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 320x250x150
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9306
| Greutate | 9,82 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 44 × 61 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 320x250x150 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 348X260X226
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
217,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1996
| Greutate | 12,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 54 × 65 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 348x260x226 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 375X195X310
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1998
| Greutate | 12,38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 55 × 62 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 375x195x310 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 380X220X247
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2009
| Greutate | 12,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 52 × 65 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x220x247 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 380X280X245
Evaluat la 0 din 5
În stoc
248,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2021
| Greutate | 7,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58 × 37,5 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 380x280x245 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 400X200X275
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2863
| Greutate | 12,61 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 53 × 65 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400x200x275 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 420x110x140
Evaluat la 0 din 5
În stoc
99,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2869
| Greutate | 6,47 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 31 × 57 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 420x110x140 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 420x280x260
Evaluat la 0 din 5
În stoc
248,00 lei Fără TVA
SKU:
AT10205
| Greutate | 12,29 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 46 × 73 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 420x280x260 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 430x310x140
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
248,00 lei Fără TVA
SKU:
AT9303
| Greutate | 7,41 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 50 × 41 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 430x310x140 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 510X206X150
Evaluat la 0 din 5
În stoc
248,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1994
| Greutate | 11,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 41 × 76 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 510X206X150 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 (BAX) 50 BUC/SET ALB 515X170X260
Evaluat la 0 din 5
În stoc
248,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2000
| Greutate | 12,69 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 48 × 72 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 515x170x260 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |







