Magazin Ambalaje
„Suporti pahare 100/set natur 2 pahare” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 2833 - 2856 din 2977 de rezultate
Suport felie pizza 155x205x20mm 100 buc set Natur – Suport Felie Pizza Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
27,50 lei Fără TVA
SKU:
AT1657522
Suport hig. mini jumbo vialli – Suport Higienic Mini Jumbo
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,40 lei Fără TVA
SKU:
21940
Suport pahar carton urban x2 100 buc set – Suport Pahar Carton Urban
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,20 lei Fără TVA
SKU:
23644
Suport pahar carton urban x4 100 buc set – Suport Pahare Carton 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
85,80 lei Fără TVA
SKU:
23645
Suport pentru clatite 100 buc/set alb 350x50x35
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1707
Suport pentru clatite 100 buc/set natur 350x50x35
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,00 lei Fără TVA
SKU:
AT1700
Suport prosop hartie zz k4 vialli – Suport Prosop Hartie Vialli
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,75 lei Fără TVA
SKU:
21988
Suport rola maxi 522 otel – Suport Rola Maxi Oțel
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,45 lei Fără TVA
SKU:
22141
Suport servetele masa vialli black – Suport Servetele Masa Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
25,20 lei Fără TVA
SKU:
22650
Suport servetele masa vialli white – Suport Servetele Masa Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,05 lei Fără TVA
SKU:
24355
Suport umezitor 35cm – Suport Umezitor Profesional
Evaluat la 0 din 5
În stoc
44,00 lei Fără TVA
SKU:
22165
Suport umezitor 45cm 017406 – Suport Umezitor 45cm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
52,80 lei Fără TVA
SKU:
23782
Suporti pahare 100/set alb 2 pahare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
74,80 lei Fără TVA
SKU:
AT2320
| Greutate | 9,68 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 37,5 × 19,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 2 PAHARE |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | SUPORT PAHARE CAFEA |
| Numar bucati/set | 100 |
| Activitate | Cofetarie / Patiserie, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Promoții |
Suporti pahare 100/set alb 4 pahare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2326
| Greutate | 7,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 31,5 × 38 × 15 cm |
| Dimensiuni | 4 PAHARE |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | SUPORT PAHARE CAFEA |
| Numar bucati/set | 100 |
| Activitate | Cofetarie / Patiserie, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Promoții |
Tablete cloramina 200 cut – Tablete Dezinfectant Clor
Evaluat la 0 din 5
În stoc
38,85 lei Fără TVA
SKU:
32376
Tavita carton 100 buc set alb 305x430x150mm – Tavita Carton Alb 100 Buc 150mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
455,40 lei Fără TVA
SKU:
AT0042
| Greutate | 19,29 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92,5 × 63 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 305x430x150 |
| Material | Microondule albit interior+exterior TAFTA/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita carton 100 buc set natur 305x430x150mm – Tavita Carton Natur 100 Buc 150mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
411,40 lei Fără TVA
SKU:
AT0043
| Greutate | 19,52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 92,5 × 63 × 15 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Restaurant |
| Dimensiuni | 305x430x150 |
| Material | Microondule albit interior+exterior TAFTA/E |
| Tip produs | Cutii autoformare, CUTII TRANSPORT, fefco 0427 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita carton kraft laminat capac transparent TUK 1200 cc 100 buc set – Tavita Carton Kraft Cu Capac
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
135,70 lei Fără TVA
SKU:
AT17634441
Tavita carton kraft laminat capac transparent TUK 2100 cc 100 buc set – Tavita Carton Cu Capac
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
142,60 lei Fără TVA
SKU:
AT176340041
Tavita carton kraft laminat capac transparent TUK 750 cc 100 buc set – Tavita Carton Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,50 lei Fără TVA
SKU:
AT176344178
Tavita carton natur bagheta 179x42x40 100 set – Tavita Carton Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,50 lei Fără TVA
SKU:
31964
Tavita carton tip display 100 buc set alb 190x141x200 mm – Tavita Carton Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
287,10 lei Fără TVA
SKU:
AT563201
| Greutate | 12,31 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 52 × 37 × 15 cm |
| Dimensiuni | 190x141x200 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |