Magazin Ambalaje
„Tavita cu preformare 100 buc set natur 235x141x90 mm – Tavita Preformare Naturala 100 Buc” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 2857 - 2880 din 2977 de rezultate
Tavita carton tip display 100 buc set natur 190x141x200 mm – Tavita Carton Display Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
259,60 lei Fără TVA
SKU:
AT042123
Tavita cu preformare 100 buc set alb 174x174x100 mm – Tavita Preformare Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
143,00 lei Fără TVA
SKU:
AT000214
| Greutate | 5,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 24 × 37,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 174x174x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set alb 217x130x90 mm – Tavita Preformare Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT003325
| Greutate | 5,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 37,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 217x130x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set alb 227x113x90 mm – Tavita Carton Preformata 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT00124
| Greutate | 4,87 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 36,75 × 15 cm |
| Dimensiuni | 227x113x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set alb 235x141x90 – Tavita Carton Preformata 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
124,30 lei Fără TVA
SKU:
AT566590-1
| Greutate | 5,63 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 40,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 235x141x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set natur 217x130x90 mm – Tavita Preformare Naturala 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
111,10 lei Fără TVA
SKU:
AT0023325
| Greutate | 5,28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 37,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 217x130x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set natur 227x113x90 mm – Tavita Carton Preformare Naturala
Evaluat la 0 din 5
În stoc
111,10 lei Fără TVA
SKU:
AT00121
| Greutate | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 36,75 × 15 cm |
| Dimensiuni | 227x113x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita cu preformare 100 buc set natur 235x141x90 mm – Tavita Preformare Naturala 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,20 lei Fără TVA
SKU:
AT002333-1
| Greutate | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 21 × 40,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 235x141x90 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 205X105X105 mm – Tavita Display Alb 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT5601212
| Greutate | 3,84 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 28 × 15 cm |
| Dimensiuni | 205X105X105 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 250x170x175 mm – Tavita Carton Display Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
244,20 lei Fără TVA
SKU:
AT5601211
| Greutate | 3,08 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 31 × 15 × 15 cm |
| Dimensiuni | 250x170x175 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 260X175X175 mm – Tavita Carton Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
273,90 lei Fără TVA
SKU:
AT5601212-2
| Greutate | 10,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 32,5 × 47 × 15 cm |
| Dimensiuni | 260X175X175 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 300x100x100 mm – Tavita Display Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
140,80 lei Fără TVA
SKU:
AT56012136
| Greutate | 5,69 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 20 × 43 × 15 cm |
| Dimensiuni | 300x100x100 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set alb 500x350x200 mm – Tavita Display Albă 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
559,90 lei Fără TVA
SKU:
AT566590
| Greutate | 23,48 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 82,5 × 43 × 15 cm |
| Dimensiuni | 500x350x200 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavita tip display 100 buc set natur 205X105X105 mm – Tavita Display Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,20 lei Fără TVA
SKU:
AT00212
Tavita tip display 100 buc set natur 250x170x175 mm – Tavita Display Naturala 250×170
Evaluat la 0 din 5
În stoc
220,00 lei Fără TVA
SKU:
AT002221
Tavita tip display 100 buc set natur 260X175X175 mm – Tavita Display Natur 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
247,50 lei Fără TVA
SKU:
AT002122
Tavita tip display 100 buc set natur 300x100x100 mm – Tavita Display Naturala 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
126,50 lei Fără TVA
SKU:
AT002123
Tavita tip display 100 buc set natur 500x350x200 mm – Tavita Display Natur 100 Buc 200 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
506,00 lei Fără TVA
SKU:
AT002333
| Greutate | 23,77 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 82,5 × 43 × 15 cm |
| Dimensiuni | 500x350x200 |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii preformare, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | Microondule natur interior+exterior TFT/E |
| Tip produs | CUTII PREFORMARE, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0215 |
| Numar bucati/set | 100 |
Tavite aurii italia tg2e 1s t6 200 buc set – Tavite Aurii Italia 200 Bucati
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,40 lei Fără TVA
SKU:
28625
Tavite aurii italia tg2e 2s 200 buc set – Tavite Aurii Italia 200 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,60 lei Fără TVA
SKU:
28626
Tavite aurii italia tg3e 3s t8 200 buc set – Tavite Aurii Cofetarie 200 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
195,80 lei Fără TVA
SKU:
28624
Tavite aurii italia tg4e 3s tg1 200 buc set – Tavite Aurii Groase 200 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
281,60 lei Fără TVA
SKU:
28623
Tavite aurii italia tg5e 4s tg2 150 buc set – Set Tavite Aurii 150 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
229,90 lei Fără TVA
SKU:
28619
Tavite aurii italia tg6e 5s tg3 100 buc set – Tavite Aurii Groase 100 Bucati
Evaluat la 0 din 5
În stoc
195,80 lei Fără TVA
SKU:
28618