Magazin Ambalaje
Afișez 337 - 360 din 739 de rezultate
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set alb 300x200x200mm – Cutii Clasice Albe 25 Buc 200mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
109,00 lei Fără TVA
SKU:
AT0245
| Greutate | 7,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 86 × 55 × 25 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x200x200 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 25 BUC SET ALB 300x245x320 mm – Cutii Clasice Albe 25 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,80 lei Fără TVA
SKU:
AT199113
| Greutate | 3,63 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 63 × 31,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x245x320 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set alb 415x285x285 mm – Cutii Clasice Albe 415×285
Evaluat la 0 din 5
În stoc
223,00 lei Fără TVA
SKU:
AT02452
| Greutate | 4,35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 59 × 38 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 415x285x285 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 25 BUC SET ALB 445X220x305mm – Cutii Clasice Transport Alb 305mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,40 lei Fără TVA
SKU:
AT20021
| Greutate | 7,54 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58 × 71 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 445x220x305 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set alb 520x470x180 mm – Cutii Clasice Alb 25 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
304,00 lei Fără TVA
SKU:
AT024500
| Greutate | 6,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 68 × 54 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 520x470x180 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set alb 650X400X160 – Cutii Clasice Albe Transport AT5039780
Evaluat la 0 din 5
În stoc
334,40 lei Fără TVA
SKU:
AT5039780
| Greutate | 6,33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 60 × 56,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 650X400X160 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set natur 1000x670x510 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 510 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
607,20 lei Fără TVA
SKU:
AT0028
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 123 × 88,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Dimensiuni | 1000x670x510 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set natur 200x200x150 mm – Cutii Clasice Naturale 200×200
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,00 lei Fără TVA
SKU:
AT468052
| Greutate | 6,19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 76 × 44 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Dimensiuni | 200x200x150 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set natur 300x200x200 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 300 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,00 lei Fără TVA
SKU:
AT4680
| Greutate | 7,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 86 × 55 × 25 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Dimensiuni | 300x200x200 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 25 BUC SET NATUR 300x245x320 mm – Cutii Clasice Naturale 25 BUC 320 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
97,90 lei Fără TVA
SKU:
AT194221
| Greutate | 3,63 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 63 × 31,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 300x245x320 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set natur 415X285X285 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 285 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
202,00 lei Fără TVA
SKU:
AT46801
| Greutate | 8,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 59 × 38 × 35 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Dimensiuni | 415x285x285 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 25 BUC SET NATUR 445x220x305 mm – Cutii Clasice Naturale 25 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
123,20 lei Fără TVA
SKU:
AT19541
| Greutate | 7,54 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 58 × 71 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 445x220x305 |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set natur 520x470x180 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 520 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
275,00 lei Fără TVA
SKU:
AT4680123
| Greutate | 6,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 70 × 54 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Dimensiuni | 520x470x180 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set natur 650X400X160 – Cutii Clasice Naturale 25 Buc AT52655
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,50 lei Fără TVA
SKU:
AT52655
Cutii clasice CO3 bax 25 buc set natur 782x430x582 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 25 BUC 582 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
392,00 lei Fără TVA
SKU:
AT46635
| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 107 × 64,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Material | CO3/B natur interior si exterior TFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Dimensiuni | 782x430x582 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 25buc set alb 782x430x582mm – Cutii Clasice Albe 25 Buc 582mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
433,00 lei Fără TVA
SKU:
AT02523
| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 107 × 64,5 × 12,5 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 782x430x582 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 25 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET ALB 100x100x621 mm – Cutii Clasice Albe Transport
Evaluat la 0 din 5
În stoc
181,50 lei Fără TVA
SKU:
AT2873302
| Greutate | 7,16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 85 × 23 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 100X100X621 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET ALB 100X100X858 MM – Cutii Clasice Alb 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
183,70 lei Fără TVA
SKU:
AT287201
| Greutate | 9,18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 109 × 23 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 100x100x858 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET ALB 100x100x931 mm – Cutii Clasice Albe Transport 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2873241
| Greutate | 9,76 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 116 × 23 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 100x100x931 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
Cutii clasice CO3 bax 50 buc set alb 130X110X80 MM – Cutii Clasice Alb 130 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,30 lei Fără TVA
SKU:
AT7588564
| Greutate | 2,22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 22,5 × 27 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 130X110X80 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET ALB 130x130x395 MM – Cutii Clasice Pliate Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,80 lei Fără TVA
SKU:
AT199412
Cutii clasice CO3 bax 50 buc set alb 200x100x100 – Cutii Clasice Albe 50 BUC AT75864558
Evaluat la 4.60 din 5
În stoc
60,50 lei Fără TVA
SKU:
AT75864558
| Greutate | 2,84 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 23,5 × 33 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 200x100x100 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET ALB 200X100X435 MM – Cutii Clasice Albe Transport 435 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
167,20 lei Fără TVA
SKU:
AT1994-1
| Greutate | 8,09 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 66,5 × 33 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 200X100X435 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO3 BAX 50 BUC SET ALB 200x150x120 MM – Cutii Clasice Albe Transport 120 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,20 lei Fără TVA
SKU:
AT931314
| Greutate | 4,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 30,5 × 38 × 30 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 200X150X120 |
| Material | CO3/B alb exterior + natur interior TAFT/B |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |







