1
„Bozo sapun profesional 5kg – Sapun Lichid Profesionist Fresh” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 1 - 24 din 133 de rezultate
Aparat de sigilat pungi – Aparat Sigilat Pungi Profesional
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei Fără TVA
SKU:
22142
Aquagen dfa plus det. dezinf.alcalin 5l – Dezinfectant Profesional Alcalin 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
213,15 lei Fără TVA
SKU:
21174
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROFESIONAL |
| Tip produs | DEZINFECTANT |
Aquagen plus det. masini vase 10l – Detergent Vase Profesional Automat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
213,15 lei Fără TVA
SKU:
21031
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROFESIONAL – AUTOMAT |
| Tip produs | DETERGENT VASE |
Aquagen supra clatire masini vase 10l bp – Solutie Clatire Profesionala
Evaluat la 0 din 5
În stoc
219,45 lei Fără TVA
SKU:
21032
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROFESIONAL – AUTOMAT |
| Tip produs | SOLUTIE CLATIRE |
Ariel profesional 15kg – Detergent Rufe Profesional Pudra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,75 lei Fără TVA
SKU:
21016
Bozo balsam rufe 5kg – Balsam Rufe Lichid Floral
Evaluat la 0 din 5
În stoc
44,10 lei Fără TVA
SKU:
21064
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Culoare | BLEU |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FRESH, FLORAL |
| Tip | MANUAL/AUTOMAT |
| Tip produs | BALSAM RUFE |
| Utilizare | MANUAL: 25-50ML LA 5L APA, AUTOMAT: 50-150ML LA 5KG RUFE |
Bozo detartrant 5kg – Detergent Anticalcar Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37,80 lei Fără TVA
SKU:
21050
Bozo lemn parchet extra 5kg – Detergent Pardoseli Exotic 5kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21049
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Durată efect | PESTE 24 ORE. |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | EXOTIC CU ACCENTE DE COCOS |
| Tip produs | DETERGENT PARDOSELI |
| Utilizare | DILUTII DE 100-300ML LA 5 L DE APA, IN FUNCTIE DE GRADUL DE MURDARIE |
Bozo mochete si covoare 5kg – Detergent Covoare Lichid Galben
Evaluat la 0 din 5
În stoc
48,30 lei Fără TVA
SKU:
21068
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Culoare | GALBENA |
| Formă | LICHID |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | MANUAL/AUTOMAT |
| Tip produs | DETERGENT COVOARE |
| Utilizare | SPALARE AUTOMATA: 100G SI 400G DETERGENT LA 10KG GREUTATE OBIECT DE CURATAT, IN FUNCTIE DE GRADUL DE MURDARIE. I SPALAREA MANUALA SE FOLOSESC 200G. DETERGENT LA 10 LITRI APA DE SPALARE |
Bozo pardoseli extra bouchet 5kg – Detergent Pardoseli Floral 5kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21048
Bozo pardoseli extra bubblegum 5kg – Detergent Pardoseli Bubblegum
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,60 lei Fără TVA
SKU:
21059
Bozo plite si cuptoare 5kg – Degresant Lichid Profesional
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,45 lei Fără TVA
SKU:
21047
Bozo sapun profesional 5kg – Sapun Lichid Profesionist Fresh
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,00 lei Fără TVA
SKU:
21057
Bozo solutie geam prof. 5kg – Detergent Geamuri Profesional 5kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
27,30 lei Fără TVA
SKU:
21062
Bozo vase profesional 5kg – Detergent Vase Profesional Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
46,20 lei Fără TVA
SKU:
21060
Chese bomboane d5 cm 7200 set tip 1 – Chese Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,00 lei Fără TVA
SKU:
31706
Coada aluminiu cu filet 1.5m – Coada Aluminiu Cu Filet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
60,50 lei Fără TVA
SKU:
22404
Coltare shaorma 19×19 2kg – Coltare Hartie Albă Shaorma
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,00 lei Fără TVA
SKU:
23093
Cutii fursecuri cf1 23×23 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,40 lei Fără TVA
SKU:
22055
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB+NEGRU |
| Dimensiuni | 230X230MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | FURSECURI |
| Tip produs | CUTIE FURESCURI |
Cutii fursecuri cf2 26×26 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,70 lei Fără TVA
SKU:
22056
Cutii fursecuri cf3 25×34 25 set – Cutii Fursecuri Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
46,75 lei Fără TVA
SKU:
22363
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB+NEGRU |
| Dimensiuni | 250X340MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | FURSECURI |
| Tip produs | CUTIE FURSECURI |
Cutii tort aurii 12x12x12.5 25 set – Cutii Tort Aurii 25 Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,60 lei Fără TVA
SKU:
22039
Cutii tort aurii 12x18x12.5 25 set – Cutii Tort Aurii Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,60 lei
SKU:
22040
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | AURIE |
| Dimensiuni | 120X180X125MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort aurii 17x17x12.5 25 set – Cutii Tort Aurii 25 Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,60 lei Fără TVA
SKU:
22041