1
„Cutii tort ct4 urban 30x30x13cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 25 - 48 din 133 de rezultate
Cutii tort ct 1 2 urban 20x20x12.5cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,10 lei Fără TVA
SKU:
23765
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB + NEGRU |
| Dimensiuni | 200X200X125MM |
| Material | CARTON |
| Capacitate | 1KG |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CT1/2 |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort ct1 urban 25x25x13cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
56,65 lei Fără TVA
SKU:
23768
Cutii tort ct2 urban 28x28x13cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
62,70 lei Fără TVA
SKU:
23770
Cutii tort ct3 urban 26×34.6x14cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,20 lei Fără TVA
SKU:
23771
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB + NEGRU |
| Dimensiuni | 260X346X140MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Capacitate | 4KG |
| Bax | 1 |
| Promoții | |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CT3 |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort ct4 urban 30x30x13cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
71,00 lei Fără TVA
SKU:
23769
Cutii tort ct5 urban 30x40x14cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,05 lei Fără TVA
SKU:
23787
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB + NEGRU |
| Dimensiuni | 300X400X140MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Capacitate | 5KG |
| Bax | 1 |
| Promoții | |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CT5 |
| Tip produs | CUTIE TORT |
Cutii tort ct9 urban 33x33x16cm 25 set – Cutii Tort Alb Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,05 lei Fără TVA
SKU:
23788
Dantela d30 100 set – Dantela Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
33,00 lei Fără TVA
SKU:
21861
Dantela d32 100 set – Dantela Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,10 lei Fără TVA
SKU:
22045
Dantela dp2 20×26 100 set – Dantela Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,20 lei Fără TVA
SKU:
22052
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBA |
| Dimensiuni | 200X260MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | hartie |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | DANTELA |
Dantela dp3 26×36 100 set – Dantela Albă Din Hartie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,90 lei Fără TVA
SKU:
22053
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBA |
| Dimensiuni | 260X360MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | hartie |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | DANTELA |
Dispenser hig. mini jumbo papernet – Dispenser Hartie Jumbo Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
110,25 lei Fără TVA
SKU:
22770
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | HARTIE JUMBO |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser hig. mini jumbo papernet negru – Dispenser Hartie Jumbo Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
110,25 lei Fără TVA
SKU:
22983
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | HARTIE JUMBO |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat papernet alb copii – Dispenser Prosop Pliat Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
24307
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 33.6X14.5X30CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat papernet negru copii – Dispenser Prosop Pliat Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
24308
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Dimensiuni | 33.6X14.5X30CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat zz negru papernet – Dispenser Prosop Pliat Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei Fără TVA
SKU:
22948
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Dimensiuni | 30.8X15.3X40.3CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser prosop pliat zz papernet – Dispenser Prosop Pliat Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei Fără TVA
SKU:
22606
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 30.8X15.3X40.3CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PROSOP PLIAT |
| Tip produs | DISPENSER |
| Montaj | PERETE |
Dispenser rola derulare centrala papernet – Dispenser Rola Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
149,10 lei Fără TVA
SKU:
22971
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | DERULARE CENTRALA |
| Tip produs | DISPENSER |
| Utilizare | POATE FI UTILIZAT CU ROLE DE HARTIE CARE AU O INALTIME DE MAXIMUM 21.5 CM SI UN DIAMETRU EXTERIOR DE PANA LA 20.5 CM. |
| Montaj | PERETE |
Dispenser rola derulare centrala papernet negru – Dispenser Rola Hartie Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
149,10 lei Fără TVA
SKU:
23754
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEGRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | DERULARE CENTRALA |
| Tip produs | DISPENSER |
| Utilizare | POATE FI UTILIZAT CU ROLE DE HARTIE CARE AU O INALTIME DE MAXIMUM 21.5 CM SI UN DIAMETRU EXTERIOR DE PANA LA 20.5 CM. |
| Montaj | PERETE |
Dozator sapun lichid 1l papernet – Dozator Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
117,60 lei Fără TVA
SKU:
22302
Dozator sapun lichid 500ml vialli – Dispenser Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
46,20 lei Fără TVA
SKU:
21981
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB |
| Dimensiuni | 12.5CMX10.5CMX H17CM |
| Material | Plastic |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | SAPUN LICHID |
| Tip produs | DOZATOR |
| Montaj | PERETE |
Dozator sapun lichid negru 1l papernet – Dozator Sapun Lichid Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
117,60 lei Fără TVA
SKU:
22947
Dozator sapun lichid spuma 1000ml vialli – Dispenser Sapun Lichid Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
64,05 lei Fără TVA
SKU:
22081