ALB, ARGINTIU
Afișez toate cele 4 rezultate
Capac caserola al. 100 set s-813 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,00 lei Fără TVA
SKU:
23110
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | . |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-843 – Capac Caserola Aluminiu Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,00 lei Fără TVA
SKU:
22149
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Dimensiuni | 195X115 MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-864 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,00 lei Fără TVA
SKU:
22288
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Dimensiuni | 185X255 MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-931 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,00 lei Fără TVA
SKU:
22739
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |







