10
„Cupa pt. sos 125 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Transparentă” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 25 - 48 din 113 rezultate
Caserola al. drept. 4 p. 100 set 729-l cc1125 – Caserola Aluminiu Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
61,00 lei Fără TVA
SKU:
22322
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X35MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 1125CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. drept. 8 p. 100 set s-931 cc3240 – Caserola Aluminiu Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei Fără TVA
SKU:
27411
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 300x240x50mm |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 3240CCX |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. s-843 100 set cc690 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22128
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 190X110X45MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 690CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Clin pistol geam 500ml antifog – Detergent Geamuri Antifog 500ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,55 lei Fără TVA
SKU:
24239
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENT |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | DETERGENT GEAMURI |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DIN STICLA, LASATI SA ACTIONEZE CATEVA SECUNDE DUPA CARE STERGETI CU O LAVETA SPECIALA PENTRU GEAMURI. |
Clin pistol geam 500ml apple – Detergent Geamuri Măr Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,45 lei Fără TVA
SKU:
24241
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | VERDE |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | DETERGENT GEAMURI |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DIN STICLA, LASATI SA ACTIONEZE CATEVA SECUNDE DUPA CARE STERGETI CU O LAVETA SPECIALA PENTRU GEAMURI. |
Clin pistol geam 500ml crystal – Detergent Geamuri Cristal 500ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,45 lei Fără TVA
SKU:
21932
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBASTRA |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | DETERGENT GEAMURI |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DIN STICLA, LASATI SA ACTIONEZE CATEVA SECUNDE DUPA CARE STERGETI CU O LAVETA SPECIALA PENTRU GEAMURI. |
Clin pistol geam 500ml lemon – Detergent Geamuri Lămâie 500ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,45 lei Fără TVA
SKU:
24238
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBA |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | DETERGENT GEAMURI |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DIN STICLA, LASATI SA ACTIONEZE CATEVA SECUNDE DUPA CARE STERGETI CU O LAVETA SPECIALA PENTRU GEAMURI. |
Clin pistol geam 500ml multishine – Detergent Geamuri Lichid Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,45 lei Fără TVA
SKU:
24240
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBASTRA |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | DETERGENT GEAMURI |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DIN STICLA, LASATI SA ACTIONEZE CATEVA SECUNDE DUPA CARE STERGETI CU O LAVETA SPECIALA PENTRU GEAMURI. |
Clin pistol geam 500ml pro nature – Detergent Geamuri Verde 500ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,45 lei Fără TVA
SKU:
24237
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | VERDE |
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | DETERGENT GEAMURI |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DIN STICLA, LASATI SA ACTIONEZE CATEVA SECUNDE DUPA CARE STERGETI CU O LAVETA SPECIALA PENTRU GEAMURI. |
Clin rezerva 500ml lemon – Detergent Geamuri Lichid Lămâie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8,40 lei Fără TVA
SKU:
22022
Cupa desert inghetata l-250 100 set – Cupa Inghetata Plastic 250ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,58 lei Fără TVA
SKU:
28920
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 250ML |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | INGHETATA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Cupa pt. sos 100ml neagra rotunda cap – Cupa Sos Rotundă Neagră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,70 lei Fără TVA
SKU:
23189
Cupa pt. sos 125 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
28,75 lei Fără TVA
SKU:
22656
Cupa pt. sos 200 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,90 lei Fără TVA
SKU:
22891
Cupa pt. sos 50ml neagra fara capac – Cupa Sos Neagră Fără Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,35 lei Fără TVA
SKU:
23532
Cupa pt. sos 50ml neagra rotunda cap – Cupa Sos Neagră Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,10 lei Fără TVA
SKU:
23187
Cupa pt. sos 80ml neagra rotunda cap – Cupa Sos Rotundă Neagră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,40 lei Fără TVA
SKU:
23188
Cupa pt. sos pp 4oz 120 ml 50 set – Cupa Sos Transparenta 50 Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
21858
Cutie alba fast food 16 oz 50 set – Cutie Fast Food Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,70 lei Fără TVA
SKU:
22647
Cutie alba fast food 26 oz 50 set – Cutie Fast Food Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,30 lei Fără TVA
SKU:
22648
Cutie patiserie choco 170x125xh80 10kg set aprox.153 – Cutie Patiserie Choco 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23807
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 170X125X80MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | CHOCO |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie choco 190x145xh80 10kg set aprox.123 – Cutie Patiserie Choco Carton
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23808
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 190X145X80MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | CHOCO |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie choco 190x190xh80 10kg set aprox.107 – Cutie Patiserie Choco 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23809
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 190X190X80MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | CHOCO |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie choco 220x215xh80 10kg set aprox.94 – Cutie Patiserie Choco 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23810
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 220X215X80MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | CHOCO |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |