10
„Hartie pt. ambalat albita mare 10075 10 kg – Hartie Ambalare Mare 10kg” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 49 - 72 din 113 rezultate
Cutie patiserie choco 250x250xh80 10kg set aprox.76 – Cutie Patiserie Choco 250
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23811
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 250X250X80 |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | CHOCO |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie choco 280x200xh80 10kg set aprox.82 – Cutie Patiserie Culoare Choco
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23812
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | CHOCO |
| Dimensiuni | 280X200X80MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | CHOCO |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie k 4 sweet 130x170x80 10kg set aprox.170 t4 – Cutie Patiserie Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
23737
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 130X170 H80 |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | PATISERIE |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie k 6 sweet 162x190x80 10kg set aprox.140 t6 – Cutie Prajituri Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
23738
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 162X190 H80 |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | PATISERIE |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie k 8 sweet 190x190x80 10kg set aprox.120 r1 2 – Cutie Patiserie Patrată 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
23745
Cutie patiserie k10 sweet 215x220x80 10kg set aprox.100 t10 – Cutie Patiserie Dreptunghiulară 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
23739
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 215X220 H80 |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | PATISERIE |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie k15 sweet 250x250x80 10kg set aprox.70 tg1bis – Cutie Patiserie Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
23740
Cutie patiserie k30 sweet 300x300x100 10kg set aprox.40 tg4 – Cutie Patiserie Patrată 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
23741
Cutie patiserie tort party 240×240 h130 10kg set aprox.57 – Cutie Patiserie Party Carton
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23834
Cutie patiserie tort party 270×270 h130 10kg set aprox.50 – Cutie Patiserie Party 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23835
Cutie patiserie tort party 300×300 h130 10kg set aprox.43 – Cutie Patiserie Party 300
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23836
Cutie patiserie tort party 350×250 h130 10kg set aprox.43 – Cutie Patiserie Party 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23837
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 350X250 H130 |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | PARTY |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Cutie patiserie tort party 410×310 h130 10kg set aprox.36 – Cutie Patiserie Party 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei Fără TVA
SKU:
23838
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 410X310 H130 |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | KG |
| Tip | PARTY |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |
Efekt solutie mobila 1l musetel – Soluție Curățare Lichidă Mușețel
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,90 lei Fără TVA
SKU:
22526
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | MUSETEL |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | SOLUTIE MOBILA |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DORITA, APOI STERGETI CU O LAVETA CURATA. |
Faras – Faras Din Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,30 lei Fără TVA
SKU:
21781
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | FARAS |
Farfurii bio patrate 26cm 50 set – Farfurii Bio Pătrate 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,70 lei Fără TVA
SKU:
23943
Farfurii bio tricomp. 26cm 50 set – Farfurii Bio Tricompartmentale
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,30 lei Fără TVA
SKU:
22112
Furculite lemn aperitiv 1000 pe set – Furculițe Lemn Aperitiv Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,80 lei Fără TVA
SKU:
28938
Halat unica folosinta 10 set hpr 001 – Halat De Unica Folosinta
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,80 lei Fără TVA
SKU:
21845
Hartie kbm 38 100×75 mare 10 kg – Hartie Ambalare Mare 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
23121
Hartie kbm 48 60×40 mijlocie 10 kg – Hartie Ambalare Mijlocie 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,00 lei Fără TVA
SKU:
32373
Hartie natur bn 60×40 10 kg – Hartie Naturala Ambalare 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
154,00 lei Fără TVA
SKU:
23304
Hartie pt. ambalat albita mare 10075 10 kg – Hartie Ambalare Mare 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
133,10 lei Fără TVA
SKU:
22661
Hartie pt. ambalat albita mica 2537 10 kg – Hartie Ambalare Albita 10kg
Evaluat la 0 din 5
În stoc
133,10 lei Fără TVA
SKU:
21850