ARGINTIE
„Caserola al. 3 comp. s-681 100 set cc760 – Caserola Aluminiu Cu Trei Compartimente” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 10 rezultate
Caserola al. 100 set s-864 cc2000 – Caserola Aluminiu Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
129,00 lei Fără TVA
SKU:
22287
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 240X170X55MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 2000CC |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. 2 comp. s-680 100 set – Caserola Aluminiu Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
23115
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X30MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 350+450CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. 3 comp. s-681 100 set cc760 – Caserola Aluminiu Cu Trei Compartimente
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22167
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X30MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 360+230+170CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. chek 100 set s-813l cc685 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,00 lei Fără TVA
SKU:
21918
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 200X105X32MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 685CC |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. cozonac 100 set s-816l cc1500 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,00 lei Fără TVA
SKU:
21917
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 234X115X68MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 1500CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. drept. 4 p. 100 set 729-l cc1125 – Caserola Aluminiu Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
61,00 lei Fără TVA
SKU:
22322
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X35MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 1125CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. drept. 8 p. 100 set s-931 cc3240 – Caserola Aluminiu Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei Fără TVA
SKU:
27411
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 300x240x50mm |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 3240CCX |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. pasca 100 set s-230g cc1300 – Caserola Aluminiu Rotunda
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,00 lei Fără TVA
SKU:
22246
Caserola al. pasca 50 set s-803 cc1380 – Caserola Aluminiu Rotunda
Evaluat la 0 din 5
În stoc
48,00 lei Fără TVA
SKU:
22021
Caserola al. s-843 100 set cc690 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22128
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 190X110X45MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 690CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |