TRANSPARENTA
„Cupa pt. sos 125 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Transparentă” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 12 rezultate
Capac cupa desert elena 280cc 10 set – Capac Cupă Plastic Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,60 lei Fără TVA
SKU:
24269
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Promoții | |
| Bax | 21 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capac cupa desert inghetata l-250 50 set – Capac Cupă Inghetată Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,08 lei Fără TVA
SKU:
28921
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capac cupa desert macedonia 50 set – Capac Cupă Plastic Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
23418
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Caserola cu cap. inalt limera 1750 gr 100 set – Caserola Cu Capac Inalt
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,70 lei Fără TVA
SKU:
21233
| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Dimensiuni | 348X232MM H103MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | PET |
| Capacitate | 1750GR |
| Bax | 3 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA CU CAPAC INALT |
Caserola est universala 34 k b 100 set – Caserola Universala Transparenta
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,30 lei Fără TVA
SKU:
23032
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Dimensiuni | 210XX150 H75MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 1000GR |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA CU CAPAC |
Caserole limera kiwi ecler l-035 100 set – Caserole Plastice Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
40,25 lei Fără TVA
SKU:
23602
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Dimensiuni | 157X194.5X45MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Plastic |
| Bax | 9 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA CU CAPAC |
Cupa desert elena 280cc 10 set – Cupa Desert Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,95 lei Fără TVA
SKU:
24268
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Polipropilena |
| Capacitate | 280CC |
| Bax | 21 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | ELENA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Cupa desert inghetata l-250 100 set – Cupa Inghetata Plastic 250ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,58 lei Fără TVA
SKU:
28920
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 250ML |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | INGHETATA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Cupa desert macedonia 230 cm 50 set – Cupa Desert Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,10 lei Fără TVA
SKU:
23417
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | MACEDONIA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Cupa pt. sos 125 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
28,75 lei Fără TVA
SKU:
22656
Cupa pt. sos 200 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,90 lei Fără TVA
SKU:
22891
Cupa pt. sos pp 4oz 120 ml 50 set – Cupa Sos Transparenta 50 Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
21858