LICHIDA
„Dermo star gres pino 5l – Detergent Pardoseli Lichid Pin” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 49 - 62 din 62 de rezultate
Dermo star gres pino 5l – Detergent Pardoseli Lichid Pin
Evaluat la 0 din 5
În stoc
99,75 lei Fără TVA
SKU:
22646
Dermo star pink 5l – Detergent Universal Lichid Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,00 lei Fără TVA
SKU:
22604
Detergent amoniac universal lavanda 1.5l – Detergent Universal Lavandă Amoniac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
24405
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | LAVANDA |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent amoniac universal parfumat 1.5l – Detergent Amoniac Parfumat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
23092
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent amoniac universal talc 1.5l – Detergent Amoniac Parfum Talc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
24404
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | TALC |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
DEZINFECTANT BACTERICID BARDIVAL 5 KG – Dezinfectant Bactericid Lichid
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,15 lei Fără TVA
SKU:
at5403
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Promoții | |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | ARE O AROMA PLACUTA CARE PERSISTA DUPA APLICARE. |
| Tip | CASNIC/PROFESIONAL |
| Tip produs | DEZINFECTANT |
| Utilizare | INDICAT PENTRU CURATAREA TUTUROR TIPURILOR DE PARDOSELI PRECUM SI PENTRU CURATAREA SUPRAFETELOR DURE DIN BAI. EFICIENT IN LOCURILE PUBLICE, CABINETE MEDICALE, COLEGII, SPITALE, CAMINE DE BATRANI, ETC |
Domestos 750ml atlantic – Dezinfectant Toaletă Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,13 lei Fără TVA
SKU:
24280
Domestos 750ml citrus – Dezinfectant Lichid Citrice
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,13 lei Fără TVA
SKU:
24281
Efekt solutie mobila 1l musetel – Soluție Curățare Lichidă Mușețel
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,90 lei Fără TVA
SKU:
22526
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | MUSETEL |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | SOLUTIE MOBILA |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DORITA, APOI STERGETI CU O LAVETA CURATA. |
Elk ludwik det pard baking soda 5l – Detergent Pardoseli Portocalie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,15 lei Fără TVA
SKU:
22677
Elk ludwik det pard liliac 5l – Detergent Pardoseli Liliac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,15 lei Fără TVA
SKU:
22592
Elk segment sol mobila pulv 400ml – Soluție Mobilă Cu Pulverizator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
22600
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | LACRAMIOARE |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | SOLUTIE MOBILA |
Finish solutie clatire 800ml – Solutie Clatire Fara Parfum
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,38 lei Fără TVA
SKU:
23578
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | . |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FARA PARFUM |
| Tip | AUTOMAT |
| Tip produs | SOLUTIE CLATIRE |
SOLUTIE CURATARE GEAMURI HYGIE SMART VETRI 750 ML – Solutie Curatare Geamuri Lichida
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
AT236001
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBASTRU |
| Formă | LICHIDA |
| Promoții | |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | DETERGENT GEAMURI |
| Utilizare | PULVERIZATI PE SUPRAFATA DIN STICLA, LASATI SA ACTIONEZE CATEVA SECUNDE DUPA CARE STERGETI CU O LAVETA SPECIALA PENTRU GEAMURI. |