SET
„Cutie alba fast food 26 oz 50 set – Cutie Fast Food Albă” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 1 - 24 din 89 de rezultate
Barcuta kraft mica 400cc 100 set – Barcuta Carton Kraft 400cc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,40 lei Fără TVA
SKU:
22956
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 100 × 60 cm |
| Culoare | KRAFT NATUR |
| Dimensiuni | T: 100 X 60 X H40MM – 400CC |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON DUPLEX |
| Capacitate | 400CC |
| Bax | 12 |
| Promoții | |
| Unitate măsură | SET |
| Nr. per pachet | 100 |
| Tip produs | BARCUTA CARTON |
Bete frigarui bambus 25cm 200 set – Bete Frigarui Din Bambus
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5,50 lei Fără TVA
SKU:
22267
Bete frigarui nod 120mm 100 set – Bete Frigarui Bambus 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,85 lei Fără TVA
SKU:
22622
Bete frigarui nod 150mm 100 set – Bete Frigarui Bambus 150mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,40 lei Fără TVA
SKU:
22623
Caserola al. ad. pasca 100 set s-802l cc1440 – Caserola Aluminiu Pasca 100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,00 lei Fără TVA
SKU:
31723
Caserola al. chek 100 set s-813l cc685 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,00 lei Fără TVA
SKU:
21918
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 200X105X32MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 685CC |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. cozonac 100 set s-816l cc1500 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,00 lei Fără TVA
SKU:
21917
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 234X115X68MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 1500CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. drept. 8 p. 100 set s-931 cc3240 – Caserola Aluminiu Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei Fără TVA
SKU:
27411
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 300x240x50mm |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 3240CCX |
| Promoții | |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. pasca 50 set s-803 cc1380 – Caserola Aluminiu Rotunda
Evaluat la 0 din 5
În stoc
48,00 lei Fără TVA
SKU:
22021
Caserola al. s-843 100 set cc690 – Caserola Aluminiu Argintie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22128
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 190X110X45MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 690CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola est universala 34 k b 100 set – Caserola Universala Transparenta
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,30 lei Fără TVA
SKU:
23032
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Dimensiuni | 210XX150 H75MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 1000GR |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA CU CAPAC |
Caserole limera kiwi ecler l-035 100 set – Caserole Plastice Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
40,25 lei Fără TVA
SKU:
23602
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Dimensiuni | 157X194.5X45MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Plastic |
| Bax | 9 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA CU CAPAC |
Chese bomboane d5 cm 7200 set tip 1 – Chese Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,00 lei Fără TVA
SKU:
31706
Cotiere 100 set cot 001-1 – Cotiere Din Plastic 100 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,80 lei Fără TVA
SKU:
21765
Cupa pt. sos 125 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
28,75 lei Fără TVA
SKU:
22656
Cupa pt. sos 50ml neagra fara capac – Cupa Sos Neagră Fără Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,35 lei Fără TVA
SKU:
23532
Cupa pt. sos pp 4oz 120 ml 50 set – Cupa Sos Transparenta 50 Set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
21858
Cutie alba fast food 16 oz 50 set – Cutie Fast Food Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,70 lei Fără TVA
SKU:
22647
Cutie alba fast food 26 oz 50 set – Cutie Fast Food Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,30 lei Fără TVA
SKU:
22648
Cutie carton panini ziar 195×75 100 set – Cutie Carton Ziar Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
111,00 lei
SKU:
23786
Cutie patiserie fereastra art h080 250×250 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,20 lei Fără TVA
SKU:
23813
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 250X250MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE H80 |
Cutie patiserie fereastra art h080 280×200 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,55 lei Fără TVA
SKU:
23814
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 280X200MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE H80 |
Cutie patiserie fereastra art h080 350×250 25 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
101,20 lei Fără TVA
SKU:
23815
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 350X250MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE H80 |
Cutie patiserie fereastra art h100 100×100 50 set – Cutie Patiserie Cu Fereastra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
64,35 lei Fără TVA
SKU:
23816
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Culoare | COLOR |
| Dimensiuni | 100X100 H100MM |
| Formă | PATRATA |
| Material | CARTON |
| Promoții | |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip | CU FEREASTRA |
| Tip produs | CUTIE PATISERIE |