„Cupa pt. sos 50ml neagra rotunda cap – Cupa Sos Neagră Cu Capac” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 121 - 144 din 202 rezultate
Caserola termosudabila 187x137h37 1 comp. 200 set – Caserola Termosudabila Neagra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
72,00 lei Fără TVA
SKU:
23706
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Culoare | NEAGRA |
| Dimensiuni | 187X137 H37MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Polipropilena |
| Bax | 3 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA TERMOSUDABILA |
Caserola termosudabila 187x137h50 1 comp. 50 set – Caserola Termosudabila Neagra
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,80 lei Fără TVA
SKU:
27340
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | NEAGRA |
| Dimensiuni | 187X137 H50MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Polipropilena |
| Bax | 1200 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA TERMOSUDABILA |
Caserole bicompartimentate TSC22 100/set 175x140x60
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,15 lei Fără TVA
SKU:
AT2260
Caserole limera kiwi ecler l-035 100 set – Caserole Plastice Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
40,25 lei Fără TVA
SKU:
23602
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Dimensiuni | 157X194.5X45MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Plastic |
| Bax | 9 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | CASEROLA CU CAPAC |
Caserole necompartimentate TSC 100/set 175x140x60
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
47,15 lei Fără TVA
SKU:
AT3096
Caserole negre dreptunghi + capac 500cc IT129 50 buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
AT21973
Caserole negre dreptunghi + capac IT131 50 buc/set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
20,70 lei Fără TVA
SKU:
AT21978
Caserole semipreparate 230x144x65 cu hartie abs 384 bax – Caserole Semipreparate Hartie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
333,50 lei Fără TVA
SKU:
23774
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA/HARTIE ALBA |
| Dimensiuni | 230X144X65MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | PLASTIC/HARTIE ABS |
| Bax | 384 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA SEMIPREPARATE |
Caserole tricompartimentate TSC33 100/set 175x140x60
Evaluat la 2.00 din 5
În stoc
47,15 lei Fără TVA
SKU:
AT2264
Cupa desert elena 280cc 10 set – Cupa Desert Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,95 lei Fără TVA
SKU:
24268
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Polipropilena |
| Capacitate | 280CC |
| Bax | 21 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | ELENA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Cupa desert inclinata transparenta DCA20 200 ml 25 buc set – Cupa Desert Transparentă 25 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,50 lei Fără TVA
SKU:
AT2978
Cupa desert inghetata l-250 100 set – Cupa Inghetata Plastic 250ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,58 lei Fără TVA
SKU:
28920
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 250ML |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | INGHETATA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Cupa desert macedonia 230 cm 50 set – Cupa Desert Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,10 lei Fără TVA
SKU:
23417
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | MACEDONIA |
| Tip produs | CUPA DESERT |
Cupa pentru sos (sosiere) 120gr. 50 buc/set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
AT23381
Cupa pentru sos (sosiere) 50gr. 100 buc/set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
11,50 lei Fără TVA
SKU:
AT2516
Cupa pentru sos (sosiere) 80gr. 100 buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
AT4963
Cupa pentru sos sosiere 20-30gr. 100 buc set – Cupa Sos Plastic 100 Buc
Evaluat la 3.00 din 5
În stoc
10,35 lei Fără TVA
SKU:
AT251611
Cupa pentru sos sosiere 30gr. 100 buc set – Cupa Sos Plastic 100 Buc 30g
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,20 lei Fără TVA
SKU:
AT23381-1
Cupa pentru sos sosiere 70gr. 50 buc set – Cupa Sos Plastic 50 Buc
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
SKU:
AT2338145
Cupa pt. sos 100ml neagra rotunda cap – Cupa Sos Rotundă Neagră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,70 lei Fără TVA
SKU:
23189
Cupa pt. sos 125 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
28,75 lei Fără TVA
SKU:
22656
Cupa pt. sos 200 ml rotunda 100 set cap – Cupa Sos Rotundă Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,90 lei Fără TVA
SKU:
22891
Cupa pt. sos 50ml neagra fara capac – Cupa Sos Neagră Fără Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,35 lei Fără TVA
SKU:
23532
Cupa pt. sos 50ml neagra rotunda cap – Cupa Sos Neagră Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,10 lei Fără TVA
SKU:
23187