„CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 370x130x395 MM – Cutii Clasice Transport Natur” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 361 - 371 din 371 de rezultate
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 340x200x500 – Cutii Clasice Naturale Transport 500 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
485,10 lei Fără TVA
SKU:
AT94562
| Greutate | 13,47 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 77 × 60 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 340X200X500 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 340X240X150 MM – Cutii Clasice Naturale Transport 340 MM 150 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,40 lei Fără TVA
SKU:
AT28955-2
| Greutate | 13,99 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 40 × 60 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 340X240X150 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 340x250x250 MM – Cutii Transport Naturale 50 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
346,50 lei Fără TVA
SKU:
AT195891
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 370x130x395 MM – Cutii Clasice Transport Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
311,30 lei Fără TVA
SKU:
AT2891012
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 400x170x280 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 280 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
313,50 lei Fără TVA
SKU:
AT28955-1
| Greutate | 17,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 48,5 × 60 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400x170x280 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 400X200X200 MM – Cutii Transport Natur 50 BUC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
346,50 lei Fără TVA
SKU:
AT19414529
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 400x240x210 MM – Cutii Clasice Naturale 50 BUC 210 MM
Evaluat la 0 din 5
În stoc
346,50 lei Fără TVA
SKU:
AT160124-1
| Greutate | 17,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 46 × 66 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 400X240X210 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 415x225x110 mm – Cutii Clasice Naturale Transport 110 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
231,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2889-2
| Greutate | 14,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 37 × 67 × 60 cm |
| Activitate | Cutii curierat, Cutii Transport, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin |
| Dimensiuni | 415x225x110 |
| Material | CO5/BC natur interior + exterior T3FT/BC |
| Tip produs | CUTII PLIATE, CUTII TIP BAX, CUTII TRANSPORT, FEFCO 0201 |
| Numar bucati/set | 50 |
| Promoții |
CUTII CLASICE CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 93x93x132MM – Cutii Clasice Transport Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,10 lei Fără TVA
SKU:
AT289101
CUTII CLASICE CU MANER CO3 BAX 50 BUC SET NATUR 330X200X380 MM – Cutii Clasice Transport Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
195,80 lei Fără TVA
SKU:
AT974817
CUTII CLASICE CU MANER CO5 BAX 50 BUC SET NATUR 330X200X380 MM – Cutii Clasice Transport Natur
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,40 lei Fără TVA
SKU:
AT9748178-1