„SUPORT DIN COFRAJ PENTRU 2 PAHARE 60 BUC SET – Suport Pahare Cafenea 60 Buc” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 25 - 41 din 41 de rezultate
Paie pp reutil. flex negre 2405mm 1000 set – Paie Reutilizabile Negre
Evaluat la 0 din 5
În stoc
48,30 lei Fără TVA
SKU:
31946
Paletine cafea dozator 2500/set 105 mm.
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
52,90 lei Fără TVA
SKU:
AT2305
Paletine cafea lemn 11 cm 700 buc set – Paletine Cafea Lemn 11cm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8,05 lei Fără TVA
SKU:
AT256366
Paletine cafea lemn amb. indiv. 110mm 1000 set – Paletine Cafea Din Lemn
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,50 lei Fără TVA
SKU:
23908
Paletine cafea lemn amb. indiv. 110mm 250 set – Paletine Cafea Lemn 250
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,50 lei Fără TVA
SKU:
23912
Paletine cafea lemn amb. indiv. 140mm 1000 set – Paletine Cafea Lemn 1000
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37,95 lei Fără TVA
SKU:
27533
Paletine cafea lemn ambalate individual 10.5cm 100 buc set – Paletine Cafea Lemn Ambalate
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4,60 lei Fără TVA
SKU:
AT112361
Paletine cafea lemn ambalate individual 14cm 200 buc set – Paletine Cafea Lemn Ambalate Individual
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8,05 lei Fără TVA
SKU:
AT112361-1
SUPORT DIN COFRAJ PENTRU 2 PAHARE 60 BUC SET – Suport Pahare Cafenea 60 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
30,80 lei Fără TVA
SKU:
AT23232
SUPORT DIN COFRAJ PENTRU 4 PAHARE 65 BUC SET – Suport Pahare Cofetărie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2326-1
Suport pahar carton urban x2 100 buc set – Suport Pahar Carton Urban
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,20 lei Fără TVA
SKU:
23644
Suport pahar carton urban x4 100 buc set – Suport Pahare Carton 100 Buc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
85,80 lei Fără TVA
SKU:
23645
Suporti pahare 100/set alb 2 pahare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
74,80 lei Fără TVA
SKU:
AT2320
| Greutate | 9,68 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 37,5 × 19,5 × 15 cm |
| Dimensiuni | 2 PAHARE |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | SUPORT PAHARE CAFEA |
| Numar bucati/set | 100 |
| Activitate | Cofetarie / Patiserie, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Promoții |
Suporti pahare 100/set alb 4 pahare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,00 lei Fără TVA
SKU:
AT2326
| Greutate | 7,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni colet | 31,5 × 38 × 15 cm |
| Dimensiuni | 4 PAHARE |
| Material | Microondule albit exterior + natur interior TAFT/E |
| Tip produs | SUPORT PAHARE CAFEA |
| Numar bucati/set | 100 |
| Activitate | Cofetarie / Patiserie, Fast Food, Industria alimentară / Industria nealimentară, Magazin, Pizzerie, Restaurant |
| Promoții |